OFERTA PRACY
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Kierownik sklepu

Praca w pełnym wymiarze godzin.

Obowiązki
  • obsługa klientów i komunikacja przez email/social media
  • inicjowanie i organizowanie wydarzeń w sklepie (turnieje, spotkania, pokazy gier)
  • obsługa i nadzór nad systemem magazynowym
  • aktulizacja informacji na stronie internetowej sklepu
  • dbanie o ekspozycję towarów w sklepie

Wymagania
  • bardzo dobra znajomość gier planszowych/karcianych
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność i inicjatywa

Mile widziane
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zainteresowanie rozwojem w branży

Oferujemy
  • pracę w przyjaznej atmosferze przy ulubionym hobby
  • zatrudnienie na podstawie umowy pracę
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw związanych z działaniem sklepu
  • atrakcyjne rabaty na gry :-)

Pracownik do magazynu i wysyłki zamówień

Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Obowiązki
  • kompletowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • drukowanie etykiet i listów przewozowych
  • utrzymywanie porządku w magazynie

Wymagania
  • dobra organizacja pracy
  • wrodzona potrzeba utrzymywania porządku
  • staranność i sumienność

  • status studenta
  • zainteresowanie tematyką gier planszowych

Oferujemy
  • pracę w przyjaznej atmosferze