JAK TRAFIĆ

Gdzie jesteśmy

Planszomania.pl to nie tylko sklep internetowy, ale również sklep stacjonarny, z dużym asortymentem dostępnych od ręki gier i łamigłówek. Sklep znajduje się w Warszawie na Bemowie w pawilonach handlowych przy ulicy Morcinka 5. Zajmujemy parter w pawilonie numer 35.

Jak trafić


Pawilony Morcinka 5 zbudowane są wokół małego"ryneczku" na którym znajduje się parking. Wejście do Nas nie jest jednak bezpośrednio z tego parkingu.

Stojąc na parkingu należy skierować się na zachód (wgłąb osiedla, tyłem do wjazdu na parking). W części pawilonów, która znajduje się z tej strony parkingu będzie widać m.in bar sushi. Jesteśmy właśnie w tym budynku, tyle, że z jego prawego boku. Budynek należy obejść z prawej strony. Po zejściu chodnikiem lekko w dół, nasz sklep to będą drugie drzwi.

Kiedy pracujemy


W dni robocze sklep jest otwarty w godzinach od 11 do 19
W soboty pracujemy w godzinach od 11 do 15.

Płatność


Zamówienia które odbierasz osobiście możesz opłacić wcześniej przy pomocy przelewu lub płatności elektronicznej, ale możesz również zapłacić za nie przy odbiorze.
Przy odbiorze akceptujemy płatności zarówno gotówką jak i kartą płatniczą.

Jak dojechać


Jeżeli jedziesz samochodem proponujemy abyś skręcił z ul. Powstańców Śląskich w Morcinka, wjechał na "dziedziniec" kompleksu pawilonów i tam się zatrzymał.
Uwaga, wjazd z Powstańców Śląskich w Morcinka możliwy jest tylko jeśli jedziesz od strony Bielan.

Jeżeli jedziesz komunikacją miejską musisz wysiąść na przystanku lub pętli 'Nowe Bemowo'. Zatrzymują się tutaj tramwaje 5,23,24,28,35 oraz autobusy 106,122,167,171,184,406,507 i E-2