GRY ZRĘCZNOŚCIOWE
logo przedmiotu Curling

Curling

Planszowa wersja wyjątkowego sportu!

cena:

69.00 59.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 8
wiek: od 6 lat
czas gry: ok. 15 min.

wydawca: Egmont (2014)

wersja językowa: polska

OpisDwie drużyny naprzemiennie ślizgają specjalne kamienie po planszy.  Drużyna, która będzie bliżej celu, zdobędzie punkty. Każde zagranie to dreszczyk emocji i salwy śmiechu.

Curling to gra bardzo szybka i prosta, ale zapewniająca mnóstwo frajdy. Świetnie sprawdzi się przy rodzinnym stole, na spotkaniu towarzyskim i na dużej imprezie. Mogą w nią grać dwie osoby, ale także większe zespoły.

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2015-06-19 super autor: chaga1

Świetna gra imitująca sport zimowy. Najfajniejszym elementem są "kamienie", które są wykonane bardzo pomysłowo, dzięki czemu świetnie naśladują zachowanie na lodzie. Gra dostarcza wiele emocji. U nas bawią się w nią i 3 latki i dorośli i jest przy tym mnóstwo śmiechu i radochy. Instrukcja prościutka- wyciągasz z pudełka i od razu możesz przejść do gry. Polecam.
dodano: 2015-05-07 jak na olimpiadzie autor: leser

Curling w Twoim domu - nic dodać, nic ująć. Jeśli znasz zasady dyscypliny sportowej, to możesz grać od razu po otwarciu pudełka, a bez zaglądania do instrukcji. Wykonanie jest naprawdę solidne, miniaturowe kamienie ("czajniki";) doskonale imitują zachowanie prawdziwych kamuli ślizgających się po lodzie. Gra doskonale sprawdza się w atmosferze imprezowej, ale uwaga! Jest tu naprawdę spora doza taktyki - im więcej grasz, tym mniejsze znaczenie będzie miał element zręcznościowy, a wzrośnie rola czynnika taktycznego. Emocje gwarantowane od pierwszej rozgrywki. Minusy? Chciałoby się jak w prawdziwym curlingu mieć 8 kamieni na zespół (w wersji planszowej dysponujemy czterema). Taka opcja wymagałaby jednak wydanie gry w większym formacie i w odpowiednio wyższej cenie.