GRY ZRĘCZNOŚCIOWE
logo przedmiotu Baobab

Baobab

cena:

39.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 4
wiek: od 6 lat

wydawca: Piatnik (2012)
projektant: Josep M. Allué

wersja językowa: polska

Opis


Wszystkie zwierzęta chcą się wspiąć na wielki Baobab. Każde jest inne, więc robi to na swój sposób. Małpy skaczą z gałęzi na gałąź, pszczoły mogą użądlić, a nietoperze trafiają do celu, mimo że nic nie widzą. Spróbuj ułożyć karty ze zwierzętami na Baobabie, tak by żadna nie spadła! Gra świetnie ćwiczy koncentrację, zręczność i cierpliwość.

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2014-11-27 Dzieci po prostu to lubią autor: Zwieżak

Ocena oczywiście wyrażona przez moje pociechy (dziewczynki 7 i 9 lat), bo dla dorosłych zdecydowanie nie polecam. Ja nie jestem w stanie gry ocenić, bo rzeczywiście gram w nią dla córek, w gronie dorosłych nie sprawdzi się raczej.
Bardzo proste zasady, proste (choć naprawdę dobre) wykonanie, szybka rozgrywka i uśmiech na twarzach dzieci. O to chodzi przy zakupie dla nich gry i taki produkt Piatnik dostarcza. To wszystko w niezłej cenie, w zgrabnym opakowaniu.
Gra łączy w sobie zabawę z ćwiczeniem koordynacji i koncentracji. Dzieci muszą dobrze przyglądać się kartom na drzewie i w swojej ręce, a potem zazwyczaj z dużą ostrożnością dołożyć kolejne piętra do drzewa. Cała sztuka w tym, by nie spowodować upadku innych kart, a na pewno nie ułatwia tego ich śliskość. Polecam