gry planszowe zręcznościowe > Jenga w okrągłym pudełku
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE
logo przedmiotu Jenga w okrągłym pudełku

Jenga w okrągłym pudełku

Wieża z drewnianych klocków

cena:

85.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 99
wiek: od 5 lat
czas gry: ok. 15 min.

wydawca: Hasbro

wersja językowa: polska

Opis


Wieża z drewnianych klocków, z której jedną ręką trzeba po kolei wyciągać klocki i układać je na szczycie, ale tak, aby nie zburzyć wieży! Kto zburzy wieżę - przegrywa! Świetny pomysł na udaną imprezę.

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2014-04-18 Drewniana wieża autor: Corqan

Gra polegająca na wyciąganiu drewnianych klocków z środka wieży i umieszczeniu ich spowrotem na jej szczycie. Świetna gra imprezowa. Jenga strasznie wciąga, a wręcz uzależnia. Rozgrywki są szybkie i bardzo zabawne. Wykonanie elementów - bardzo dobre.
Jenga to super zabawa. Wielkie emocje i szybka rozgrywka sprawiają, że w grę aż chce się grać. Polecam.
dodano: 2013-09-24 Klasyk autor: Jagoda

Gra, kojarzy mi się ze Świętami. Uwaga- wymaga dywanu pod stołem i odporności na hałas gdy wszystko runie!, nie mniej dużo dobrej zabawy, przy bardzo prostych zasadach - przecież wszyscy lubią klocki! Wiele emocji, zarówno gdy ktoś ma zabawę z tego, że wszystko popsuł, jak i gdy ktoś próbuje opanować drżenie rąk, w połowie rezygnuje z wyciągania klocka gdy przekrzywiał wieżę o 35 stopni. Klasyk świetna gra raz na jakiś czas, nie starzeje się.
dodano: 2013-03-19 dużo śmiechu autor: Adriana

Polecam, żeby się zrelaksować i pobawić z dziećmi. Wyjmując kolejne klocki tylko się modlimy żeby nie nam upadła... no ale komuś musi. Gra, która się nie nudzi, zawsze do niej wracamy.
dodano: 2011-02-19 polecam autor: beta666

Chyba tej gry nie trzeba nikomu za bardzo przedstawiać, a jak ktoś jednak nie wie o co chodzi-to poprostu ustawia się wieżę z drewnianych klocków, każda osoba po kolei wyciąga po 1 klocku i przegrywa ten kto rozsypie całą wieżę.
Chciałam jednak zwrócić tu uwagę na aspekt bardziej towarzyski, gra idealna do pogrania z rodziną, nawet z małymi dziećmi, murowane duuużo śmiechu, a także na imprezy, po prostu nie ma tu ograniczenia wieku. Zasady są banalne więc nie ma problemu z zapoznawaniem się z długą instrukcją, czy z "ogarnięciem" o co w ogóle chodzi.
Warto podkreślić że gra bardzo dobrze wykonana, jednak cena zaczyna trochę odstraszać, gdyż pojawiły się polskie odpowiedniki połowę tańsze (tylko nie wiem jak tam wygląda wykonanie).
dodano: 2010-11-07 naprawdę fajne autor: limon

zachęcam do kupna tej gry