GRY ZRĘCZNOŚCIOWE
logo przedmiotu Kiwi

Kiwi

Leć, Nielocie, Leć!

cena:

62.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: Egmont
projektant: Marco Teubner , Frank Bebenroth

wersja językowa: polska

Opis


Co ma wspólnego Kiwi z Kiwi? Pierwsze to owoce eksportowane z Nowej Zelandii w drewnianych skrzyniach. Drugie to wesołe ptaszki, które chcą polecieć na wakacje. Niestety, same latać nie potrafią. Czy znajdzie się ktoś, to katapultuje je do skrzyń z owocami i wyśle na wymarzony urlop? :)

Kiwi - Leć, Nielocie, Leć! to szybka gra zręcznościowa, w której do czterech graczy jednocześnie wystrzeliwuje żetony kiwi-urlopowiczów do skrzynki pełnej przegródek zmontowanej z pudełka z grą.

Do dyspozycji mamy katapultę z gumką oraz własną celność i opanowanie :) Naszym zadaniem jest jak najszybciej wrzucić ptaki w taki sposób, by stworzyły kwadrat o bokach dwa na dwa kiwi. Krzyczymy wówczas "KIWI!" i zgarniamy wygraną!

Niestety, nasze próby nieustannie krzyżują pozostali gracze, którzy starają się stworzyć własną kombinację i co chwila zakrywają nasze żetony swoimi. Na szczęście, jeśli wszyscy opróżnią zasoby i nikomu nie uda się wygrać, to każdy gracz zlicza ilość kiwi przykrytych jego ostatnimi strzałami i ten kto uzbiera najwięcej - wygrywa.

Czemu pokochacie tę grę?

Bo zmusi was do ruchu, ciągłego przestawiania katapult, mierzenia i kombinowania jak by tu się odpowiednio wstrzelić do skrzynki. Właśnie - humor! Skrzynia z owocami jako niezawodny środek lokomocji i te przezabawne grafiki przedstawiające nieloty z walizkami i w maskach do nurkowania - to trzeba zobaczyć!

Kiwi - Leć, Nielocie, Leć! idealnie sprawdza się jako emocjonująca zabawa łącząca pokolenia. Oferuje bardzo szybką i pełną śmiechu rozgrywkę, nigdy nie kończy się na jednej partii!

Zawartość pudełka:

- przegródki do stworzenia planszy wewnątrz dolnej części pudełka
- cztery kartonowe katapulty z gumkami
- żetony kiwi w czterech kolorach

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2017-06-01 Świetna zabawa autor: Izekpyzek

Zacznę od tego, że gra jest bardzo ładnie wykonana. Wszystkie komponenty są dobrej jakości. Gra jest niby prosta, ale wymaga odrobinę sprytu i koncentracji. Należy także przestrzec wszystkich że grając w Kiwi muszą nastawić się na śmiech i latające wszędzie krążki z ptakami. Maluchy mogą mieć troszkę problem z wyrzutniami, ale przy pomocy będą miały sporo frajdy.