gry planszowe wyprzedaż > Mage Knight: The Lost Legion
WYPRZEDAŻ
logo przedmiotu Mage Knight: The Lost Legion

Mage Knight: The Lost Legion

Dodatek do Mage Knight

cena:

229.90 99.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 5
wiek: od 14 lat
czas gry: ok. 240 min.

wydawca: Wizkids (2012)
nr katalogowy:WZK70832
projektant: Vlaada Chvatil

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


The Lost Legion expansion set offers players a new Mage Knight— Wolfhawk— and also adds a new foe for the Mage Knights— the mysterious and powerful General Volkare!  Included in the expansion set are new location tiles, enemy/ruin tokens, Unit cards, Advanced Action cards, Artifact cards, Spell cards and a rulebook expansion that features new game scenarios and rules to support play for 5 players.

 

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2017-11-20 Dodatek niestety wymagany autor: Mariusz Błaszczyk

Jeżeli ktoś zna i lubi Mage Knighta, w końcu może dostrzegać pewne powtarzalne rzeczy w podstawowej wersji gry, szczególnie jeżeli chodzi o liczbę dostępnych wrogów, a także tylko cztery postacie. Co nam oferuje dodatek? Ano zasadniczo to samo co podstawko tylko w większej ilości. Zasadniczo jeżeli chcielibyśmy rozbudować naszego Mage Knigta o jakiś dodatek ale tylko jeden, to ten ma tych komponentów najwięcej. Szczególnie sporo tutaj dochodzi nowych wrogów, praktycznie z każdego rodzaju żetonów. Mamy także nową, bardzo ciekawą Postać, Wolfhawka. Bardzo ciekawą rzeczą jest dodanie do każdej Postaci drugiej specjalnej Karty początkowej, dzięki czemu Postacie są jeszcze bardziej zróżnicowane. Mamy także kilka scenariuszy w tym jeden duży oferujący walkę z Volkarem, który jest zasadniczo poruszającym się potężnym Miastem po planszy, a także kilka innych kart do każdego ze stosów oraz Pól tereny. Całość oczywiście wykonana tak samo jak podstawowa wersja gry, czyli bardzo dobrze i ładnie.
Dodatek na pewno zwiększy regrywalność gry.
Smutne jest to, że gra nie została i nie zostanie już wydana po polsku i jeżeli mamy polskiego Mage Knigta, to będą się gryzły dwa języki, ale tyły kart są takie same, więc można to połączyć ostatecznie ze sobą. Jedynym minusem jest trochę cena dodatku, którego cena jest praktycznie taka sama jak kiedyś polskiej podstawki, ale jeżeli lubimy MK to i tak warto.