gry planszowe strategiczne > Battles of Westeros: Tribes of Vale
GRY STRATEGICZNE
logo przedmiotu Battles of Westeros: Tribes of Vale

Battles of Westeros: Tribes of Vale

Dodatek do Battles of Westeros.

cena:

94.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 2
wiek: od 12 lat

wydawca: Fantasy Flight Games
projektant: Corey Konieczka

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska
Gra zawiera polską instrukcję i polskie karty

Opis


Urodzeni w surowym klimacie Księżycowych Gór, członkowie klanu Kamiennych Krkuków, Czarnych Uszu i Spalonych Ludzi brutalną rasą. Nieucywilizowani, nieuchwytni, Ci mężowie i kobiety żyją dla zabijania i robią to dobrze.

Dodatek Tribes of the Vale wprowadza klany do gry głównej Battles of Westeros jako sprzymierzeńców, w myśl czego mogą wspierać dom Lannisterów albo, jeśli grasz w Potyczkę, dom Stark. Siły sprzymierzeńców jak te zawarte w Tribes of Vale są reprezentowane na planszy jako kolorowe figurki, różniące się wedle tego, kogo wspierają. Daje to większą różnorodność podczas grania Potyczek i daje możliwość graczom łatwego znalezienia tych oddziałów na polu bitwy.

W dodatku Tribes of the Vale pojawia się 3 nowych dowódzców i 3 nowe typy jednostek. Shagga, syn Dolfa jest bezwzględnym barbarzyńcą z klanu Kamiennych Kruków, znany z władania dwoma bojowymi toporami lepiej niż przeciętny wojownik włada jednym tylko orężem. Timett, syn Timetta posiadł tytuł Czerwonej Ręki klanu kiedy wyłupił sobie oko. Nieustraszony szermierz, Tomett rzadko zawodzi w zabiciu kogoś, kogo ma zamiar zgładzić. W końcu Chella, córa Cheyka jest dziką kobietą, dekorującą się uszami swych wrogów.

Prócz tych nowych sił, Tribes of Vale zawiera również książkę bitew, nowy teren, karty potyczek i gambit klanów.

Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną