gry planszowe strategiczne > Dice Throne Starcie 1: Barbarzyńca vs Elfka
GRY STRATEGICZNE
logo przedmiotu Dice Throne Starcie 1: Barbarzyńca vs Elfka

Dice Throne Starcie 1: Barbarzyńca vs Elfka

Stocz pojedynek między dwojgiem bohaterów!

cena:

84.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: 2
wiek: od 8 lat
czas gry: od 20 do 40 min.

wydawca: Lucky Duck Games (2021)
nr katalogowy: DTH-R01-PL
projektant: Nate Chatellier , Manny Trembley

wersja językowa: polska

pasujące koszulki: standard american (34 szt.)

Opis


Dice Throne to szybka gra karciano-kościana, która sprawi, że Twoje serce zabije mocniej. Wybierz bohatera i wykorzystaj jego umiejętności, by pokonać przeciwnika.

Każde pudełko zawiera całkowicie niezależną grę i pozwala stoczyć pojedynek między dwoma bohaterami. Można łączyć bohaterów z różnych części „Dice Throne”, by zagrać w więcej niż 2 graczy.

Wszystkie komponenty związane z bohaterem mieszczą się w poręcznej zamykanej tacce, dzięki której przygotowanie do gry przebiega błyskawicznie. Po prostu otwórz pudełko i zacznij bitwę!

Kościany pojedynek
W każdej rundzie rzucasz kośćmi 3 razy, starając się uzyskać różne kombinacje symboli i liczb, które pozwolą ci aktywować zdolności twojego bohatera i potężne ataki. W trakcie gry będziesz zdobywać punkty walki, za które kupisz karty z najróżniejszymi efektami. Pozwolą ci one rozwinąć twojego bohatera, zwiększyć siłę rażenia ataków lub wywinąć się z opresji.

Opis postaci
Barbarzyńca nie należy do subtelnych bohaterów. Uwielbia miażdżyć wszystko, co się nawinie. Znany jest z mocnych uderzeń, które powodują u przeciwników oszołomienie i nierzadko wstrząśnienie mózgu. Jego niekończące się serie ciosów pokazują, że nawet najprostszy styl walki może być zabójczy.

Księżycowa Elfka czerpie swoją energię ze światła księżyca. Jej strzały wypuszczone z olbrzymiego łuku potrafią przebić nawet najtwardszą zbroję. Jest szybka i zwinna, co sprawia, że bardzo trudno ją trafić, podczas gdy ona celnie likwiduje kolejnych wrogów ze swoich kryjówek pośród drzew.

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2022-02-04 Najlepszy kościach fighter na rynku :) autor: Jakub Książek

Po pierwsze, jakość wykonania oraz grafiki 10/10. Po drugie, mimo pozornego obrazu prostego fillera na pół godziny gra posiada drugie dno i pozwala wyżyć się naszym szarym komórkom w starciu z przeciwnikiem. Grałem zarówno 1:1 jak i we cztery osoby (posiadam wszystkie packi sezonu 1) i w obu przypadkach wszystkim się bardzo podobało. Ostatnio do fanów dołączyła moja teściowa, a to już o czymś świadczy - to gra dla każdego, u mnie na pewno zostaje na półce na dłużej!