gry planszowe strategiczne > Eclipse: Second Dawn for the Galaxy
GRY STRATEGICZNE
logo przedmiotu  Eclipse: Second Dawn for the Galaxy

Eclipse: Second Dawn for the Galaxy

Rozwój międzygwiezdnej cywilizacji w walce o zwycięstwo w galaktyce

cena:

579.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 6
wiek: od 14 lat
czas gry: od 60 do 200 min.

wydawca: Lautapelit.fi (2020)
nr katalogowy: 11699
projektant: Touko Tahkokallio

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


A game of Eclipse places you in control of a vast interstellar civilization, competing for success with its rivals. You explore new star systems, research technologies, and build spaceships with which to wage war. There are many potential paths to victory, so you need to plan your strategy according to the strengths and weaknesses of your species, while paying attention to the other civilizations' endeavors.

Eclipse: Second Dawn for the Galaxy is a revised and upgraded version of the Eclipse base game that debuted in 2011 that features:


New graphic design, while maintaining the acclaimed symbology of the first edition
A full line of Ship Pack 1 miniatures
New miniatures for ancients, GCDS, orbitals, and more
Custom plastic inlays
Custom combat dice
Fine-tuned gameplay


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2020-11-10 Jak zwykle 4X w najlepszej formie :) autor: Nocandocan

Eclipse second dawn for the galaxy to druga edycja kultowej już gry. W mojej opinii jedna z najlepszych 4X w jakie grałem. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna , nie meczy i można grać od 2 graczy. W porównaniu do 1 edycji mamy kilka zmian które ulepszaja i usprawniają rozgrywkę ( rakiety wymagają energii!!! :) ) . Na duży plus jest insert i oddzielne pudełka na armie. Wszystko jest pieknie poukladane i aż cieszy oko jak to wyglada po włożeniu wszystkich komponentów do pudełka. Zostały podkręcone grafiki ras oraz elementów gry, wprowadzono kosmetyczne zmiany w rasach, a plastikowe.monolity, orbitale i statki przedwiecznych dają Plus 50 do klimatu gry. Niestety są też minusy problem z przesuwajacymi się kosteczkami dalej pozostał, mimo, że mamy do dyspozycji wyprofilane pudełeczka z miejscami na kostki, to przesuwanie znacznika zasobów powoduje czasem ich wyskakiwanie :( ogólna jakoś komponentów jest dobra, niestety inserty są z słabego, cienkiego plastiku co przy tej cenie gry nie powinno mieć miejsca. Gra dalej jest świetna i cieszę się, że ja zakupiłem niestety w porównaniu do 1 ed największym minusem jest brak dodatków które dodawały nowe rasy i mozliwosci ( liczę, że pojawia si e niebawem w sprzrdazy:) )