gry planszowe strategiczne > Roll Player: Potwory i Sługusy
GRY STRATEGICZNE
logo przedmiotu Roll Player: Potwory i Sługusy

Roll Player: Potwory i Sługusy

Dodatek do gry Roll Player

cena:

145.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 5
wiek: od 10 lat
czas gry: od 60 do 120 min.

wydawca: Ogry Games (2019)
projektant: Keith Matejka

wersja językowa: polska

Opis


Roll Player w podstawowej wersji kończy się na stworzeniu postaci i podliczeniu gwiazdek reputacji. Gracz, który zdobędzie najwięcej punktów zwycięża. Rozszerzając grę o dodatek Potwory i Sługusy czeka Was jeszcze trudna walka z jednym z sześciu wymagających Potworów.

Co poza ostatecznym starciem oferuje rozszerzenie:

Nowe kości:
- dodatkowe kości atrybutów (po jednej w każdym kolorze),
- nowe kości wzmocnienia (przezroczyste, nie dają premii za kolor klasy, ale posiadają wartości 3-8 więc ułatwią Wam realizację celów atrybutów).
- teraz kości będą służyć nie tylko do budowania postaci. Do dyspozycji dostajecie bowiem 25 kości Walki - służących do walki z Potworami i Sługusami.

Nowe karty Rynku – nowe umiejętności, cechy i broń, ale nie tylko. Pojawią się starożytne zaklęcia - Zwoje to zupełnie nowy rodzaj kart rynku. Działają zaraz po wykupieniu i oferują potężne wzmocnienia i premie. A może przyda Wam się również Plecak, w którym będziecie mogli przechować zbierane kostki i ułożyć je później na Swojej Karcie Postaci.
Polowanie na Sługusy, za które otrzymasz punkty doświadczenia, honor i ważne informacje, które pomogą w nadchodzącej walce z Potworami.

Karty Przygody – z nich dowiesz się jakie są najsłabsze punkty Potwora, z którym będziesz musiał się zmierzyć na koniec gry, aby osiągnąć ostateczne zwycięstwo.
Znaczniki doświadczenia i Dziennik Bohatera – teraz rozwijanie postaci sprawi jeszcze więcej frajdy - szykuje się namiastka RPGa, bo za zdobyte doświadczenie będziecie mogli na przykład wynająć do pomocy najemników :)

12 nowych klas i 5 nowych ras oraz rozgrywkę dla piątego gracza.

Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną