gry planszowe strategiczne > Star Wars: Rebelia Imperium u Władzy
GRY STRATEGICZNE
logo przedmiotu Star Wars: Rebelia Imperium u Władzy

Star Wars: Rebelia Imperium u Władzy

Dodatek do Star Wars Rebelia. Wprowadź wydarzenia i bohaterów z Łotra 1 do gry!

cena:

215.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 4
wiek: od 14 lat
czas gry: od 120 do 240 min.

wydawca: Galakta (2018)
nr katalogowy: PL-SWR04
projektant: Corey Konieczka

wersja językowa: polska


Opis w serwisie BGG

Opis


Imperium u władzy dostarcza graczom wiele nowych, emocjonujących opcji do gry planszowej Star Wars: Rebelia. Bohaterowie i złoczyńcy z filmu Łotr 1: Gwiezdne Wojny – Historie oraz ulubione postaci fanów takie jak Hutt Jabba wnoszą nowe umiejętności, niezwykle przydatne w walce o los galaktyki. Ponadto nowe pojazdy oraz zasady walki w formacie kinowym pozwalają na rozegranie trzymających w napięciu bitew przepełnionych ekscytującymi sytuacjami rodem z filmów.

Niezależnie od tego, której stronie jesteście oddani, niniejsze rozszerzenie jest przepełnione niezbędnymi narzędziami, które pomogą wam podbić lub uwolnić galaktykę. Nadszedł czas, aby stanąć do walki!

Zawartość pudełka:

instrukcja
44 karty misji
32 karty zaawansowanej taktyki
8 liderów
16 kart akcji
12 kart celów
2 arkuszy odniesień
8 plastikowych podstawek
3 zielone kości
2 pierścieni dodatków
5 znaczników celu
36 plastikowych figurek

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2018-09-19 Balance to the Force autor: dkubinski

Znakomity dodatek do znakomitej gry.
Do rąk dostajemy w sumie niepozornej pudełko, które po otwarciu może niektórych rozczarować - trochę kart, kilkanaście plastikowych figurek, postaci, kilka kości. To miał być ten dodatek, który (cytując klasyków) przyniesie równowagę mocy?
Zgodnie z instrukcją pod oceniamy zatem karty, tworzymy nowe talie, wyrzucamy inne, rozkładany nowe jednostki. Zaczynamy grę i...
I wszystko staje się jasne! Misje stały się jeszcze barwniejsze i co ważniejsze świetne fabularnie. Bitwy zyskały na uproszczeniu mechaniki i w końcu są - no cóż - epickie. Nowe postaci są warte przyjęcia w szeregi.
Obie frakcje dostają do wyboru alternatywne komplety kart misji - i nie są zobligowane do uzgodnienia ich między sobą! Rebelia może grać nową, a Imperium starą wersją i nie ma przy tym konfliktu, balans zostaje zachowany. Świetnie działają nowe cele dla Rebelii, a że do talii wchodzi tylko część z nich - gra zyskuje na nieprzewidywalności.
Jakość wykonania jak w pierwowzorze, solidnie, bardzo klimatycznie. Co ważne - karty są nierozróżnialne z podstawką. Aż można by wybaczyć karygodny błąd w tłumaczeniu jednej z kart :-
Ten dodatek to absolutny must-have i bez wahania poleciałbym go wdrożyć nawet bez ogrania podstawki.