gry planszowe strategiczne > The Voyages of Marco Polo: Agents of Venice
GRY STRATEGICZNE
logo przedmiotu The Voyages of Marco Polo: Agents of Venice

The Voyages of Marco Polo: Agents of Venice

Dodatek do Marco Polo

cena:

179.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 5
wiek: od 12 lat

wydawca: Z-Man Games (2017)
projektant: Daniele Tascini , Simone Luciani

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


Your journey continues in Agents of Venice, the first expansion for The Voyages of Marco Polo! The two modules found in this box can be played on their own with the base game or together for the ultimate Marco Polo experience, but no matter how you play, new adventures await. Return to Marco Polo's hometown of Venice and gain access to the city's many famous bazaars or use the companions you have met during your travels to give yourself a quick boost. With new contracts, cards, five new characters, and components to add a fifth player to the game, it's time to begin a new voyage!


Często kupowane razem z The Voyages of Marco Polo: Agents of Venice:Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2017-12-30 Świetny dodatek. autor: Rafał Mrozowski

Najnowszy dodatek do mojego ulubionego MarcoPolo sprawia ża gra już ledwo mieści się na stole :D Wraz z poprzednim mini dodatkiem z dodatkowymi postaciami i "prezentami" gra stała się monumentalną przygodą z wieloma drogami do zwycięstwa.
Nie jest to tak kluczowe rozszerzenie jak "Plemiona" w Tzolkinie ale urozmaica rozgrywkę w szczególności jeśli ograliście podstawę dziesiątki razy :) Minus za cenę (elementów w pudle nie jest dużo), ciekawy kiedy obudzi się polski wydawca...