gry planszowe strategiczne > Cluedo Tajemnica Pociągu
GRY STRATEGICZNE
logo przedmiotu Cluedo Tajemnica Pociągu

Cluedo Tajemnica Pociągu

Odkryj najciemniejsze tajemnice...

cena:

85.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 6
wiek: od 8 lat

wydawca: Hasbro

wersja językowa: polska

Opis


Kustosz zamku Roman Schwarz został zamordowany! Nikt nie wie, gdzie zniknęły tajne plany podziemnego kompleksu, na których zaznaczono miejsce ukrycia pociągu ze złotem, kosztownościami i dziełami sztuki.

Z trudem udało Ci się przebić przez linię frontu wschodniego. Teraz wszystko zależy od Ciebie. Jeśli odnajdziesz zabójcę, znajdziesz również cenne wagony.

Przeszukaj okolice, miej oczy dookoła głowy, zadawaj pytania... Kto jest głównym podejrzanym? Jakim narzędziem zbrodni się posłużył? Gdzie dokonano morderstwa? Spiesz się! Wkrótce do zamku wkroczą oddziały armii. Wygraj grę i znajdź legendarny pociąg!

Cluedo: Tajemnica Pociągu to rewelacyjna zabawa dla dwóch do sześciu graczy. Im więcej osób bierze udział w rozgrywce, tym bardziej czuć jej fantastyczny klimat - naprawdę można mieć trudności w odgadnięciu kto jest zbrodniarzem.

Dzięki dobrej grze aktorskiej i zimnym nerwom można wszystkich wyprowadzić w pole! Przy grze zawsze jest dużo śmiechu, podejrzeń, prób oszustwa i odwrócenia uwagi - trzeba być czujnym, spostrzegawczym i przebiegłym.

Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną