gry planszowe rodzinne > Na sprzedaż
GRY RODZINNE
logo przedmiotu Na sprzedaż

Na sprzedaż

Mała i sprytna gra licytacyjna

cena:

49.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 3 do 6
wiek: od 8 lat
czas gry: ok. 20 min.

wydawca: Wydawnictwo Portal (2016)
projektant: Stefan Dorra

wersja językowa: polska

Opis


Na Sprzedaż to znakomita, prosta i przystępna gra licytacyjna, w której najpierw kupujecie Nieruchomości, by zaraz potem sprzedać je z jak największym zyskiem. Droga do zwycięstwa nie jest wcale prosta. Musicie trafnie oceniać wartość Nieruchomości wystawionych na licytację, przewidywać poczynania przeciwników, a wreszcie skłonić ich do podjęcia błędnych decyzji, dzięki którym to wy zarobicie najwięcej. Mała i sprytna gra.

Na Sprzedaż płynnie przeplata licytację otwartą i licytację w ciemno, łącząc sprawdzone rozwiązania z oryginalną i nowatorską mechaniką

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2018-09-03 Totalne zaskoczenie! autor: rhoman

Do "na sprzedaż" miałem dwa podejścia. Pierwsze raczej nie udane, towarzystwo nie było zbyt rozrywkowe, zagraliśmy, było "ok" i gra powędrowała na półkę.
Podejście drugie, jechałem na wakacje, rzuciła mi się w oczy, a że jest to bardzo małe pudełko, to ją wrzuciłem do torby, a co mi tam!
Zagraliśmy w pierwszy dzień, bo pamiętałem że to bardzo krótka gra, od tego momentu graliśmy w nią w każdy kolejny dzień wyjazdu co najmniej 2-3 razy. Gra zajmuje dosłownie 15 minut i sprawia na prawdę dużo radości, kombinowanie kiedy i za ile zalicytować, kiedy podbić a kiedy spasować. Bardzo proste zasady pozwalają grę wytłumaczyć w mniej niż 5 minut, a potem już sama zabawa.
Warto też dodać że polskie wydanie tej gry jest bardzo ładnie ilustrowane!
Podsumowując: bardzo bardzo polecam.
dodano: 2018-07-13 Świetny filler autor: Ariser

For Sale to doskonały fillerek licytacyjny. Zasady są banalnie proste, ilość elementów niewielka, a czas gry oscyluje ok. 20 minut na partię. Karty wykonane są dobrze, a rysunki posiadłości mogą się podobać. Przyczepić się można nieco do żetonów monet - są deczko za małe.
Gra zdecydowanie ma 'syndrom kolejnej partii'. Pomimo prostoty zasad wymaga sporo pomyślunku, nieco kalkulacji i mocnych nerwów. Polecam, nie tylko fanom licytacji.
dodano: 2017-12-11 autor: banachow

Niewielka gra z licytacją na 20miut, po których chcesz zagrać rewanż, a potem kolejny rewanż... Nie znam nikogo, kto po partii w For Sale powiedział, że mu się nie podobała. Ten tytuł powinien być w każdym domu bo praktycznie każdy będzie się przy nim dobrze bawił. Kupowanie budynków jak najtaniej i ich późniejsza sprzedaż jak najdrożej ma w sobie sporo pozytywnego humoru. Nierzadko dochodzi do sytuacji gdzie kupiona za grosze buda dla psa okazuje się być więcej warta od willi, o którą tak długo się licytowaliśmy z innymi. Nie ma się co obrażać na losowość, lepiej od razu usiąść ponownie i zagrać rewanż...
dodano: 2016-04-08 Piękna edycja rewelacyjnego fillera autor: maarhabaj

"Na sprzedaż" to już klasyk, który bardzo dobrze się starzeje. Proste zasady i ciekawa szybka rozgrywka sprawiają, że jest idealny jak kilka osób ma chwilę na szybką grę. Ta wersja jest dla mnie definitywnym wydaniem, ze względu na przepiękne, jak zwykle, grafiki w wydaniach Iello. Jedyne na co trzeba uważać to zasady, które trochę zmieniały się z wersji na wersję i to wydanie nie ma pierwotnych zasad. Z każdymi jednak zasadami zabawa jest przednia.