gry planszowe rodzinne > Micro Monsters
GRY RODZINNE
logo przedmiotu Micro Monsters

Micro Monsters

Mini wojenki mikro potworków

cena:

51.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 2 do 4
wiek: od 8 lat
czas gry: ok. 30 min.

wydawca: Bard
projektant: Marco Maggi , Francesco Nepitello

wersja językowa: polska

Opis


W malutkim układzie słonecznym, gdzieś pośrodku galaktyki, mikroskopijne skały krążą wokół malusieńkiego słońca. Szalone stwory, nie zauważone przez pozostałe inteligentne formy życia, ścierają się na planecie Nexus, stanowiącej idealny poligon dla ich małych wojenek! Każdy uczestnik prowadzi unikalna rasę mikrostworów oraz chroni swoje wrota. Gracze zamykają wrota rywali wskakując na nie płytkami swoich mikrostworów. Zwycięzcą zostaje ten, kto jako ostatni wciąż posiada otwarte wrota.

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2014-02-19 Pchełki na wypasie autor: Yokes

Zdarza się, że szukając gry dla naszych milusińskich sięgamy po proste tematycznie gry typu chińczyk, bierki, domino, czy właśnie pchełki.
Ktoś wpadł na pomysł, by podrasować troszeczkę te ostatnie i nadać im hmm... kosmiczny wymiar :c)
Mamy tutaj cztery rasy walczące ze sobą w zażartej bitwie o przetrwanie, gdzie zwycięzcą może okazać się tylko jedna ze stron.
Cztery kolory, cztery oddzielne nacje o unikalnych zdolnościach do tego znaczniki życia tekturowa baza, znaczniki mocy specjalnych oraz naklejki na pchełki, które są w trzech rozmiarach. Proste reguły, dodatkowy ręcznik (nie zawarty w zestawie) z szafy- najlepiej bez dziur i plażowy i zabawa gwarantowana. Gra daje mnóstwo frajdy, pozwala wyćwiczyć skilla w strzelaniu-pstrykaniu-toczeniu czy jak tam to nazwać. Dla najmłodszych zabawa gwarantowana. Pudełko z wypraską do zarządzania komponentami (doprawdy, przerost formy nad treścią). Polecam. Z maluchami można pograć, ale i przy piwku z kolegami daje rade, rywalizacja murowana. POLECAM. A przy okazji, zobaczcie współczesne zestawy pchełek w sklepach z zabawkami- jakość wykonania komponentów to zgroza.