GRY RODZINNE
logo przedmiotu Snorta!

Snorta!

Gra w której każdy może zachowywać się jak zwierzę

cena:

69.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 3 do 8
wiek: od 8 lat
czas gry: ok. 20 min.

wydawca: Mattel

wersja językowa: polska

Opis


Bądź zwierzakiem albo przynajmniej  naśladuj jego dźwięk! Ubawisz się do łez widząc, jak Twoi przyjaciele zachowują się tak jakby urodzili się w stodole. W grze SNORTA każdy wybiera odgłos zwierzęcia z zagrody i rozpoczyna się zabawa. Gracze szybko odwracają karty, a śmiechu jest co niemiara, kiedy wszyscy starają się naśladować głosy innych, co chwila się przy tym myląc.

SNORTA to więcej niż gra to mnóstwo śmiechu w domu i zagrodzie !

 

 

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2017-03-28 Snorta! – Zabawmy się w zwierzęta. autor: amfa76

Snorta to gra dla dzieci, choć i dorosły może zagrać z dziećmi. W Snorcie gramy za pomocą kart ze zwierzętami.
Na początku gry rozdajemy wszystkie karty graczom, zależnie od tego w ile osób gramy:
7-8 graczy: używamy wszystkich 12 zestawów kart.
5-6 graczy: odkładamy jeden zestaw ( 8kart ze zwierzętami)
4 graczy: odkładamy na bok dwa zestawy kart.
Każdy z grających otrzymuję plastikową oborę, którą umieszcza przed sobą.
Figurki 12 zwierząt umieszczamy w woreczku, z którego gracze losują figurkę i umieszczają ją przed oborą.
Po rozdaniu kart wszystkim grającym, każdy ma za zadanie nadać do naśladowania dźwięk zwierzaka, którego wylosował. Od teraz ten dźwięk będzie znakiem rozpoznawczym jego zwierzaka. Po nadaniu przez wszystkich graczy dźwięków swoim figurkom, gracze chowają je w oborze i zaczyna się rozgrywka.
Wszyscy gracze zagrywają karty ze stosu swoich kart do momentu aż pojawią się dwie jednakowe karty. Ci gracze, którzy trafili dwie takie same karty, muszą naśladować jak najszybciej zwierze, które znajduje się w oborze przeciwnika. Kto dokona tego szybciej i prawidłowo wygrywa pojedynek.
Zwycięzca pojedynku, oddaje swoje karty ze stołu przeciwnikowi i gra toczy się dalej. Całą rozgrywkę wygrywa ten, który pozbędzie się jak najszybciej kart na ręku.

Gra jest dość przyjemna i zabawna w szczególności jak gra więcej osób. Plusem jest jej wydanie. Ilustrację na kartach są ładne, kolorowe i śmieszne. Same figurki zwierzątek są czymś ciekawym dla dzieci. Na pewno nie raz zagracie w Snortę ze swoimi pociechami.
dodano: 2011-10-04 muuu! autor: arhain

autor: oopsiak

Snorta zrobiła wśród moich znajomych furorę! Co więcej, grałam też z rodziną, z dziadkami, z obcymi ludźmi w pubach w paru miejscach w Europie, w pociągu i zawsze osiągała cel - rozbawiała i integrowała, bo cóż integruje lepiej niż śmiech?

Zasady są banalne - dzielimy karty równo między graczy, każdy dostaje zwierzaka, wydaje jego dźwięk (muu, miiiiau, beee) i ukrywa. Gracze zaczynają kolejno odkrywać karty (każdy na stosik przed sobą) i wtedy zaczyna się zabawa :) Gdy na wierzchu dwóch stosów znajdą się takie same zwierzaki (np. dwie owce) - właściciele tych stosów muszą wydać dźwięk, tyle że nie swój, a przeciwnika :) "MU! nie, nie MU, BEE! nie, eeee, co ty masz? KWIK!"

Snorta jest grą głośną, szaloną, w sam raz na imprezy, fajnie stymuluje mózg (naprawdę, zapamiętanie tych kilku zwierzaków to fajne wyzwanie!). Serdecznie polecam!
dodano: 2010-02-19 Zaskakująco fajna! autor: feroMonik

Bardzo nie podobała mi się reklama i uznałam, że to nie będzie fajna gra. Dopóki nie spróbowałam! Warunkiem udanej rozgrywki jest duża grupa graczy - najlepiej więcej niż 4. Tak samo świetnie bawią się przy niej dzieci, jak i dorośli. Zasady są proste, nie będę ich tu omawiać. Gra wykorzystuje zaskakującą właściwość naszego mózgu - każe on nam wydawać odgłos zwierzątka, które widzimy na wyłożonej właśnie karce, a nie tego, które powinniśmy, żeby wygrać.

Zabawa aż do zachrypnięcia i bólu brzucha :)