gry planszowe rodzinne > Hurry' cup!
GRY RODZINNE
logo przedmiotu Hurry' cup!

Hurry' cup!

Samochodowa gra wyścigowa

cena:

99.00 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 3 do 6
wiek: od 9 lat

wydawca: Hurrican
projektant: Antoine Bauza

wersja językowa: europejska
instrukcja: polska

Opis


 

Jest rok 1925. Po raz pierwszy odbywa się prestiżowy wyścig Cannes – Monaco.

Pojawili się kierowcy z całej Europy, ustawiając się na linii startu. Trasa złożona z wąskich i krętych dróg usiana jest niebezpieczeństwami i zapewnia, że wyścig nie będzie łatwy. Aby zapobiec wypadkom, organizatorzy zarządzili ograniczenie prędkości na gwałtownych zakrętach.

Jako brawurowy kierowca jednego z najszybszych pojazdów w grze starasz się przejechać linię mety przed konkurentami, jako pierwszy zauważając i rzucając kostkę, która pozwala ci jechać do przodu, a także wykorzystując rozsądnie żetony „as w rękawie”.

Hurry’Cup jest samochodową grą wyścigową, w której 3-6 uczestników ściga się ze sobą na trasie w każdej rozgrywce wyglądającej inaczej – ustalają ją sami gracze. Refleks, zręczność oraz skłonność do ryzykownych decyzji są kluczowe, jeśli chce się stanąć na najwyższym miejscu podium. Choć trasę buduje się z żetonów, naprawdę można poczuć atmosferę wyścigu!

Tor wyścigowy Hurry’Cup, składający się z 36 modułowych żetonów, zapewnia mnóstwo możliwości i za każdym razem nową grę! Stworzone przez Antoine’a Bauzę (Chabyrinthe, Ghost Stories) Hurry'Cup jest grą o prostych zasadach, lecz pozwalającą na szybką i ekscytującą zabawę!

 

 

 

Jak to wygląda ?


Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną