gry planszowe przygodowe > D&D: Temple of Elemental Evil Board Game
GRY PRZYGODOWE
logo przedmiotu D&D: Temple of Elemental Evil Board Game

D&D: Temple of Elemental Evil Board Game

Kontynując wielkie przygody znane z Wrath of Ashardalon, Castle Ravenloft and The Legend of Drizzt

cena:

289.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:


liczba graczy: od 1 do 5
wiek: od 13 lat

wydawca: Wizkids (2015)
nr katalogowy: WZK71818

wersja językowa: angielska
instrukcja: angielska

Opis


Nowa gra dysponuje wieloma scenariuszami rozgrywki, ambitnymi zadaniami do wypełnienia, oraz trybem współ dla 1-5 graczy. Zawartość można łączyć z innymi tytułami D&D Adventure System, w tym The Legend of Drizzt® oraz Castle Ravenloft®.

W grze Dungeons & Dragons: Temple of Elemental Evil wcielasz się w heroicznego poszukiwacza przygód. Dzięki niezwykłym zdolnościom, czarom i magicznej broni możesz badać lochy pod Wybrzeżem Mieczy. Będziesz tam walczył przeciwko potworom, przezwyciężając wszelkie trudności w poszukiwaniu skarbu. Czy jesteś gotów na przygodę swojego życia?

Każdy gracz wybiera swojego bohatera spośród 3 dostępnych (wojownik, kleryk lub mag). Podczas swojej tury grający może przeszukiwać niezbadane części lochu (odwracając nowe kafelki), bądź poruszać się po już odkrytych i zwalczać wrogów. W przypadku pierwszym, gdy odwracamy nowy element planszy, lochu, dochodzi zazwyczaj do spotkania naszego bohatera z nowymi potworami. Za pokonanie potwora gracz otrzymuje skarby i punkty doświadczenia, pozwalające podnieść swój poziom i umiejętności podczas rozgrywki. Gracze muszą ze sobą współpracować, jeśli chcą przeżyć walcząc z hordami potworów i osiągnąć cel swojej wyprawy. Każdy scenariusz ma inne zadania do wypełnienia, od odnalezienia reliktu po zgładzenie wielkiego potwora.

Recenzje naszych klientów:


zaloguj się jeżeli chcesz dodać własnądodano: 2018-01-12 Epicka przygoda w pudełku autor: Piotr Szczeponik

Od lat chciałem zacząć przygodę z D&D. Chęci były, ale graczy brakowało. Wszystko zmieniło się, gdy na stół trafiło Temple of Elemental Evil. Gra działa świetnie zarówno jako przygoda dla samotnego gracza, jak i przy większej ekipie. Ogrywana była tak i tak (w grupie czterech osób) i wszyscy się świetnie bawili. Wykonanie elementów na wysokim poziomie, solidny poziom trudności oraz prosty system pozwalający na pominięcie Mistrza Gry gwarantują świetną zabawę. Jedynym problemem może być znajomość angielskiego, której brak może mocno utrudnić cały proces.