gry planszowe przygodowe > Sword & Sorcery - Hero pack: Victoria (polskie wydanie)
GRY PRZYGODOWE
logo przedmiotu Sword & Sorcery - Hero pack: Victoria (polskie wydanie)

Sword & Sorcery - Hero pack: Victoria (polskie wydanie)

Dodaj nową, potężną postać do swojej kampanii Sword & Sorcery!

cena:

55.90 PLN
wysyłamy w: niedostępny

Podstawowe informacje:wydawca: Galakta
nr katalogowy:PL-GRP24

wersja językowa: polska

Opis


Świat Sword & Sorcery® zawsze potrzebuje nowych bohaterów! Dzięki temu zestawowi bohatera masz teraz możliwość wprowadzenia nowej, potężnej postaci do swojej kampanii.

Czasami bohaterami są nikczemne postacie parające się mrocznymi sztukami, innym razem wyrzutkowie nie potrafiący dopasować się do społeczności, w których przyszło im żyć… Victorią, starożytną żeglarką Wybrzeża Szpona i legendą 7 mórz, można grać jako praworządną Kapitan lub chaotyczną Piratką.

Jako Kapitan, Victoria była utalentowanym szermierzem i żeglarką, szybko awansując w szeregach Floty Wojennej. Podczas jednej ze swoich pierwszych misji, w której dowodziła własnym statkiem, pokonała niesławnego pirata i zdobyła skradzione złoto – tylko po to, by dowiedzieć się, że zostało przeklęte. Moc tego starożytnego czaru zmieniła życie Victorii na zawsze – za dnia jest świetnym Kapitanem, ale nocą… przeklętą duszą.

Jako Piratka, Victoria wkrótce okazała się utalentowaną wojowniczką, zabijając swojego pierwszego wroga, gdy miała zaledwie 11 lat. Po tajemniczym zniknięciu ojca straciła wszystko. Nowym statkiem popłynęła w poszukiwaniu bajecznego skarbu… tylko po to, by odkryć klątwę rzuconą na skradzione złoto. Klątwa zmieniła Victorię na zawsze – za dnia jest Piratką, ale w nocy… duszą skazaną na potępienie.

W tym zestawie bohatera znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby zagrać jako Victoria: dwie piękne plastikowe figurki, arkusz bohatera; karty bohatera, karty zdolności bohatera, karty skarbów, a także żetony oraz klejnot duszy.

Dodatki te będą miały pudełka w wersji angielskiej, natomiast wszystkie elementy grywalne takie jak karty
czy arkusze będą w polskiej wersji językowej.

To nie jest samodzielny produkt. Do rozgrywki wymagana jest gra podstawowa Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze.

Recenzje naszych klientów:


nie ma jeszcze żadnej recenzji

zaloguj się jeżeli chcesz dodać własną