PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika wolfchild

obrazek
Legendary: A Marvel Deck Building Game – Into the Cosmos
Najlepszy dodatek!,
Najlepszy dodatek o czasów Strażników Galaktyki, doskonałe uzupełnienie kolekcji kosmicznej bohaterów Marvel'a. 200 kart, które zwiększą waszą re-grywalność i ponowny powrót mechaniki z wykorzystaniem odłamków kamieni nieskończoności. Jak dla mnie absolutne muszę mieć dla każdego fana Legendary ;)

obrazek
Marvel Legendary: Guardians of the Galaxy
Jeden z najbardziej poszukiwanych dodatków!,
Jest jeden z najbardziej poszukiwanych dodatków zaraz po Dark City. Pomimo tego, że doczekał się dodruku to w europie nadal biały kruk. Pozycja obowiązkowa dla tych fanów, którzy chcą skompletować kosmiczną trylogię (Fantastyczna Czwórka, Into the Cosmos, Strażnicy Galaktyki). Tylko ten dodatek da Wam możliwość powalczenia przeciwko Thanos'owi. Polecam!

obrazek
Marvel Legendary: Dark City Expansion Pack
Legendarny dodatek do Legendary Marvel,
Przed długi czas biały kruk, wyprzedany cały nakład. W końcu powraca ponownie do sprzedaży. Jest to obowiązkowa pozycja na liście zakupów każdego fana Legendary Marvel zaraz po zakupie podstawowej wersji. Kupując ten dodatek otrzymacie nowe ciekawe mechaniki zwiększające jakość rozgrywki. Jakość wykonania kart i grafik na kartach jest na iście epickim poziomie. Z czystym sumieniem polecam każdemu fanowi tego deck buildingu !