PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika waldek63

obrazek
Carcassonne (stare wydanie)
fantastyczna gra,
Rewelacyjna gra dla całej rodziny. Na początku wydaje się trochę skomplikowana, szczególnie kiedy jest dużo dodatków, ale już po dwóch razach można zapamiętać zasady. Denerwujący jest trochę smok z dodatku \"Księżniczka i smok\", ponieważ zmiata stojące po drodze pionki ale bez niego nie byłoby takich emocji. Gra wciagnęła nas całkowicie. Przez dwa miesiące codziennie jedna lub dwie partyjki. Polecam bardzo.

obrazek
UNO
super gra,
Bardzo fajna i tania gra karciana przypominająca grę \"Makao\". Jedyna wada, to słaba jakość kart (rozdwajają się) ale za taką cenę można przymrużyć oko.

obrazek
Small World (edycja angielska)
gra jak bajka,
Kiedy otworzyłem grę i zobaczyłem ile zawiera elementów, to się załamałem. Pomyślałem sobie wtedy, że minie sporo czasu zanim ja to wszystko opanuję.
Ale z pomocą syna udało nam się to zrobić już w drugiej rozgrywce. Gra kolorystycznie jest bardzo miła dla oka i taka bajkowa. Gra się w nią dobrze we dwie jak i w pięć osób. Wszystkie karty są zrobione solidnie z grubego kartonu. Polecam tę grę na długie zimowe wieczory i nie tylko.


obrazek
Prawo dżungli (stare wydanie)
rewelacyjna,
Za małe pieniądze dużo zabawy i śmiechu. Gra dla spostrzegawczych i szybkich. Trzeba skojarzyć dwie identyczne karty i szybko chwycić totem. Im więcej osób gra, tym fajniej. Wiek bez ograniczeń.