PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika wajdzik83

obrazek
Kolejka IPN
rewelacja rodzinna,
Witam wszystkich!

Swoją recenzję zacznę od napisania, że ta gra mogłą by kosztować dwa razy tyle i i tak oddała by w stu procentach to co za tą cenę można dostać. Oprawa graficzna przenosi graczy do epoki PRL i na prawdę można poczuć ten klimat! Można poczuć to że chociaż towar jest w zasięgu ręki i już niewiele brakuje nagle sytuacja odwraca się diametalnie i zostajesz z niczym, no i kolejny dzień i znowu walka w kolejkach:)

Grę polecam z czystym sumieniem! Naprawdę w tym przedziale cenowym to nie ma się nad czym zastanawiać! Gra jest super i w gronie znajomych i w gronie rodzinnym!

Gra dla początkujących jak i zaawansowanych graczy.


obrazek
Dixit
Świetna,
Witam wszystkich!

Gra jest świetna. Każdy kto pierwszy raz widzi tą grę jest zafascynowany pięknymi grafikami na kartach jak również samą rozgrywką. Po każdej partii gracze chcą więcej i więcej aby się odegrać i przemyśleć wybory kart przeciwników. Jeden gracz stara się myśleć tokiem innego i odwrotnie!

Grę polecam z czystym sumieniem aby pograć ze znajomymi lub rodziną. Świetnie sprawdzi się również na domowych imprezkach jako mała odskocznia;)

Jedno zastrzeżenie tylko, ale bardzo malutkie. Gra najlepiej się sprawdza w 5-6 osób i wtedy pokazuje swoje prawdziwe oblicze! Nie grajcie w 3 chociaż jest taka możliwość. Chociaż sami sprawdźcie bo to pozycja obowiązkowa w swojej kategorii!

Polecam!