PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika ursin

obrazek
Zombicide: Wulfsburg
Wypas !!!,
Świetny dodatek do gry. Bardzo dobrze urozmaica rozgrywkę ale podnosi również znacząco poziom trudności. Wilki są bardzo szybkie więc w każdej misji stanowią zagrożenie. Jednak bronie pozwalają skutecznie sobie radzić z nowymi stworami w tym średniowiecznym "piekle".
Rzuć się w nową przygodę i odkryj świat Black Plague na nowo z dodatkiem Wulfsburg.
Polecam serdecznie


obrazek
Zombicide zestaw #4 DRUGI MARSZ NIEUMARŁYCH
Aaaahhhh :),
Tez zestaw zombie jest skokiem o dwa poziomy trudności. Figurki są jak zwykle świetnie wykonane, bardzo dokładne i "wredne" na mapie gry ;)
Przez dodatkowe aktywację i karty studzienek o wiele trudniej przewidzieć bohaterowie sobie poradzą w następnej rundzie albo czy dotrwają w ogóle do następnej rundy?


obrazek
Zombicide Storage Box - Zielony
,
Bow pozwala na przechowanie do 50 kart postaci. Jest również miejsce na kości, karty aktywacji oraz karty ekwipunku. Dzięki pudełku nie zniszczą się żadnej "miękkie" elementy
Wszystko dobrze pasuje. Polecam


obrazek
Warpaints Zombicide Toxic/Prison Paint Set
,
Farbki z tej serii świetnie się nadają do pomalowania figurek. Zestaw w zupełności wystarczy by nadać "życie" w martwą hordę ;)

obrazek
Arcadia Quest - Hassan
,
Postać bazowana na Dastanie [ Książę Persji ].
Dzięki swej umiejętności blokującej możliwość innego Gracza na wykonywanie "przerzutów" jest doskonały na grę ofensywną i defensywną zarazem. Sieje zgrozę u przeciwników. No bo kto by chciał zadzierać z kimś kto ma władzę na czasem? ^^


obrazek
Arcadia Quest - Frost Dragon
Doskonałe rozszerzenie,
Każde rozszerzenie z serii z Smokami jest doskonałe!!! Dwie nowe misje wychodzące poza kampanie, nowe bronie, zasady specjalne i epicka walka z Smokiem oraz nowy system "inteligetnej" aktywacji Smoka po każdej turze gracza dają niezły challange :)
Figurka jest doskonale wykonana i robi wrażenie kiedy już stanie twarzą w twarz z Arkadyjczykami :)


obrazek
Arcadia Quest - Fire Dragon
Must Have!!! :),
Jedyny Smok z całej czwórki który nie ma skrzydeł a lata!!! Jak to możliwe? Badacze z Arcadii'a też sobie zadają to pytanie!!! Jedni mówią, że to sprawa Magii [ której tu nie brakuje ] a inni, że to za sprawą ciepłego powietrza w jego wnętrzu które go unosi do góry...
Figurka jest bardzo pokaźna i mimo braku skrzydeł a może i nawet dzięki ich braku Smok robi wrażanie a szczególnie rozgrywka z Mog'dor.
W instrukcji, która jest pięknie wydana, znajdziemy dwie misje. Zapewnią one dodatkowy czas gry ale najważniejsze to zapewnią dobrą zabawę i rozwój bohaterów. Nowe Bronie poziomu szóstego, bronie specjalne, karta mocy smoka, dodatkowy kafelek i zapas tokenów reprezentujący ogień którym Smok próbuje zniszczyć miasto które dziwnym trafem pada ofiarą prawie wszystkiego w tym baśniowym świecie ;)