PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika tkaa85

obrazek
Smart Games Gwiezdna Ucieczka
Gwiezdne wojny dla najmłodszych i nie tylko.,
Grę kupiłem w prezencie dla mojego 6 letniego synka. Na początku byłem nieco sceptyczny ponieważ gra nie wyglądała na wymagającą. Pierwsze plansze syn przeszedł dosyć szybko i w pewnym momencie pomyślałem, że to chyba raczej łamigłówka na jedno posiedzenie. Bardzo się zdziwiłem, kiedy w kolejnych poziomach to ja miałem już problemy z ich rozwiązaniem.
Co do samej gry: jest przepięknie wykonana jak na firmę SMART GAMES przystało. Nie ma tutaj taniego plastiku lub kiepskiej jakości elementów. Wszystkie elementy jakości premium. Jak za tę cenę to naprawdę super zakup.
Śmiało można podarować komuś na prezent a z pewnością nie będzie to podarunek, który zostanie odłożony na półkę. Polecam!


obrazek
Łamigłówka Gear Shift
Gear shift - jak w zegarku,
Bardzo fajna kostka. Warto mieć ją w swojej kolekcji jeżeli kostka 2x2, 3x3 nie stanowi dla Ciebie już żadnego wyzwania. Kostkę Gear Shift układa się zupełnie w inny sposób. Na początku trzeba ją rozszczepić aby była możliwość poruszania jedną z dwóch ścian. Następnie warto się nauczyć 2 algorytmów, które pozwolą ułożyć kostkę do końca. Dużo frajdy daje nie tylko rozczepianie ścianek, ale również mechanizm obrotu ścianek. Zębatki poruszają się naprawdę fajnie. Trochę jak w zegarku. Lubię do niej wracać.

obrazek
Mi pasuje!
Mi pasuje!,
Gra bardzo niepozorna. Cała frajda ukryta jest w prostocie tej gry. Instrukcję można przeczytać w 5 minut i później pozostaje tylko cieszyć się grą.
Elementy bardzo ładnie wykonane. Trwałe i bardzo kolorowe. W zestawie dostajemy aż 6 plansz dlatego do zabawy można zaprosić większe grono osób. My gramy z dziećmi.
Po kliku rozgrywkach gra się nie nudzi. Wręcz przeciwnie! Człowiek zaczyna dostrzegać mnóstwo kombinacji. Gra nadaje się nie tylko dla dzieci od 6 roku życia, ale równie podoba się starszym osobom.
Jeżeli szukasz szybkiej gry w którą można zagrać i do tego gry która się szybko nie nudzi to śmiało polecam Ci - MI PASUJE!


obrazek
Smart Games Trzy Małe Świnki
Trzy małe świnki dla chłopca i dziewczynki,
Trzy małe świnki to przepięknie wydany produkt przez SMART GAMES. Gra jest tak pięknie wydana że służy mojemu 5 letniemu synkowi i nie tylko do grania, ale również do zabawy.
W grze znajdziemy 3 świnki, wilka, 3 przepiękne domki, planszę, książeczkę z łamigłówkami oraz książeczkę do poczytania dla dzieci. Tak naprawdę książeczka do poczytania to bardziej komiks, który można opowiedzieć własnymi słowami dla dzieci. Jak dla mnie super wydany więc leży na honorowym miejscu w biblioteczce dzieci.
W grze znajdziemy dwa warianty. Pierwszy wariant jest ze świnkami gdzie naszym zadaniem jest znaleźć domek dla każdej ze świnek lub jak jest tylko jedna świnka na planszy to znaleźć dla niej domek oraz postawić dwa pozostałe domki. Jest również wariant z wilkiem w którym trzeba chronić świnki przed wilkiem i również trzeba znaleźć dla nich domek. Jest trochę trudniej ponieważ jedno pole na planszy zajmuje wilk i wtedy trudniej jest położyć domki.
Synek potrzebował kilka dni aby przejść wszystkie 48 zadań. Czas spędzony z dzieckiem nad łamigłówką - bezcenny. Tego w telefonie nie znajdziecie.