PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika thorper

obrazek
Legendary Encounters: An Alien Deck Building Game
Legenda!,
Gra ciekawa, wspaniałe karty, świetny klimat, mechanika dość prosta, ale wciąga. Instrukcja co prawda po angielsku, ale zrozumiała. Fajny pomysł z celami do wypełnienia, ciekawe postaci. gdy pierwszy raz do niej usiadłem, byłem trochę zagubiony wśród tylu kart, ale szybko je posegregowałem i odtąd rozgrywka była klarowna.

obrazek
Ulm (edycja polska)
Ależ wciągająca!,
Złożona, ale pasjonująca gra o Ulm. Fajny system zdobywania surowców, wymaga dostosowywania się do sytuacji.

obrazek
XCOM - Gra planszowa
Świetna strategia,
Niesamowicie wciągająca, chociaż o dość prostych zasadach, gra. Grałem już ze cztery razy, za każdym razem PORAŻKA! Ale to mnie tylko podkręca, żeby grać dalej!

obrazek
Pędzące Ślimaki: Na jednej nodze
Niezła gra taktyczno-losowa,
Niezła, zmuszająca do myślenia gra, odmienna od Pędzących Żółwi, ale utrzymana w tej samej konwencji. Konieczne myślenie strategiczne, znakomite wprowadzenie dla młodszych graczy.

obrazek
Pędzące Żółwie
Fajna zabawa,
Polecam, zwłaszcza z młodszymi graczami ! Rozrywka jest emocjonująca, uczy blefowania i zgadywania zamiarów przeciwnika. Proste zasady dodają uroku tej emocjonującej grze.

obrazek
Domek Na Drzewie
Zbudujmy fajną chatę!,
Gra prosta, ciekawa, duży wybór pomieszczeń, konieczność planowania, ale też mnóstwo kombinowania, aby zdobyć jak największą ilość punktów, a ograniczyć jak najbardziej ilość punktów przeciwników.

obrazek
Miau!
Ekspresowa gierka!,
Fajny wygląd, sympatyczna atmosfera podczas rozgrywki, konieczność szybkiego działania sprawiają, że razem z moją młodszą córką dobrze się przy tej grze bawimy!

obrazek
Bohaterowie wyklęci
Czuję się dumny, że jestem Polakiem!,
Pozycja absolutnie obowiązkowa dla patriotów. Wspaniale pomyślana, dobrze oddaje klimat akcji Żołnierzy Wyklętych. Piękne obrazki, PRAWDZIWI bohaterowie, konieczność współpracy... Długo by wyliczać! Doskonała na podróż i nie tylko!

obrazek
Battlestar Galactica
Witamy w Galactice!,
Bardzo złożona, fantastyczna gra strategiczno-psychologiczna.

obrazek
Story Cubes
,
Fantastyczna gra! Zwłaszcza, że nie można tu przegrać. Znakomita dla ludzi lubiących opowiadać. Moja młodsza córka uwielbia tę grę. Opowieści są różne, już zastanawiamy się nad kupnem następnych dodatków.

obrazek
CV
W dechę!,
Gra jest sympatyczna, z poczuciem humoru, ale też wciągająca. Rysunki na kartach są dosyć zabawne, warto im się przyglądać, wzmagają chęć zabawy. Instrukcja rzeczowa, chociaż trzeba się dobrze wczytać, aby zrozumieć pewne drobne zawiłości. Generalnie jest fajnie.

obrazek
Kolejka IPN
Ubaw po pachy,
Polecam! Można się setnie ubawić! Całość klawo wygląda dzięki zdjęciom prawdziwych produktów, jakie się w grze pojawiają. Sam tryb rozgrywki sprawia, że trudno jest się oderwać od planszy.