PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika terixer

obrazek
Pagan: Fate of Roanoke
Fantastyczna gra blefu i trzymająca w napięciu do samego końca,
Pagan został przez nas wybrany głównie przez przepiękną oprawę graficzną. Po kilku rozgrywkach mogę śmiało powiedzieć, że jest to jedna z najlepszych gier 2 osobowych. Dużo jest w niej strategii, kombinowania, blefu oraz odpowiedniego zarządzania tym co chcemy zdradzić, a czego nie chcemy. Bawimy się w nią świetnie nawet bez dodatków,

Kupujcie i się nie zastanawiajcie!


obrazek
Spór o bór
Przyjemna karcianka dwuosobowa. Najlepsza Reinera Knizii,
Jest to reedycja Shotten Totten w naprawdę pięknym wydaniu. Grywalność jest dla nas tak samo ważna jak klimat, więc tutaj mamy i to i to. Kupujcie i się nie zastanawiajcie.

obrazek
Dice Throne Season Two Box 2: Tactician v. Huntress
Wybitna zabawa - duża losować,
Dice throne dotarło do nas niedawno, ale od razu trafiło na TOP3 naszych gier. Każda z postaci na swój sposób jest ciekawa i zaskakująca. Całkowitą losowość trochę stopuje dobór kart na rękę. Jednak nadal gra jest niezwykle losowa. Dobre rzuty definiują Twoje być albo nie być :) My zabierając się za ten tytuł, liczyliśmy się z tym, jednak warto o tym wspomnieć. Co prawda są karty/żetony, które potrafią te kości zmienić, jednak w ostateczności to Twoje rzuty wygrają/przegrają Ci grę.

Jeżeli zaakceptujesz losowość, to gra jest otwiera piękny świat kości i ciekawych możliwości. Każda postać jest inna i zmusza do innej taktyki (o ile taktyką można nazwać odpowiednie rzucanie kart i używanie żetonów postaci). Wykonanie jest świetne! Każda postać ma swoje kości, żetony, karty(niektóre karty są identyczne u każdej postaci) oraz planszę. Wykonanie każdego elementu jest wręcz doskonałe.

Szczerze polecam! Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem, warto kupić jeden duel i spróbować swoich sił :)


obrazek
Ascension: Realms Unraveled
Ascension to najlepszy deckbuilding w jaki kiedykolwiek grałem.,
Zaznaczę na początku że w Ascension graliśmy właściwie w każdej kombinacji osobowej 2,3,4 osoby. Mamy wszystkie Ascension kupione i wielokrotnie przetestowane. Mamy za sobą łącznie około 150 partii. Nigdy nie mieszamy Ascensions ze sobą.

Z całą pewnością można powiedzieć, że Ascension: Realms Unraveled jest naszym ulubionym dodatkiem i wracamy do niego najczęściej. Do podstawowej gry wprowadza Mulit-Unite (można dzięki temu wykręcać ostre combosy), Herosów różnych frakcji - co pozwala idealnie combować z multi-unite oraz to co kochamy najbardziej czyli transformy, czyli herosów, którzy po spełnieniu określonych warunków zmieniają się w innych silniejszych herosów.

Ten samodzielny dodatek pozwala na grę na najwyższych obrotach, w tej edycji - Ascension pokazuje pazura i pozwala robić prawdziwe cuda na planszy! Po 10-15 partiach zaczynasz zauważać smaczki i siłę każdej z frakcji.