PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika scissorluv

obrazek
7 smoków
świetna,
Polecam wszystkim osobom, które szukają lekkiej gry rodzinnej, lub jakiejś lżejszej przerwy między trudniejszymi grami ;)
Miłe dla oka karty - naprawdę piękne ilustracje, które przyciągają oko, łatwe do zrozumienia zasady, to tylko niektóre z zalet tej gry.
Gra wciąga, i czasem bardzo ciężko jest utrzymać pokerową twarz i nie pokazać innym graczom na jakim kolorze nam zależy.
Najlepiej gra się w 3-4 osoby.
Polecam :)


obrazek
Prawo dżungli (stare wydanie)
miłe urozmaicenie nudy,
Polecam wszystkim którzy lubią rozrywkę połączoną z aktywnością fizyczną ;)
Gra jest wciągająca, jednak należy uważać gdy gra się z przeciwnikami o wiele silniejszymi od siebie, wtedy jedyne co może nas uratować to refleks i szybkość, a i nie zawsze to pomaga ;)
Ale tyle śmiechu ile wzbudza ta gra, nie kojarzę z żadnych innych rozgrywek :)
Szczerze mogę polecić wszystkim, w każdym wieku :) !


obrazek
UNO
super !,
Gdy tylko ją dostałam zaczęłam grać z rodziną. Uno przypadło do gustu najmłodszym członkom rodziny, ale również moja babcia i dziadek bardzo chętnie w nią grają, i pożyczają ją ode mnie jak tylko gdzieś wyjeżdżają. Polecam tę grę wszystkim, niezależnie od wieku. I mogę zagwarantować, że będziecie się świetnie bawili :).

obrazek
Super farmer mini
,
Całkiem przyjemna gra. Jest dobra na zabicie czasu, jednak mi nudzi się dość szybko, najwięcej rozegrałam może z 5 gier jednego dnia, ale pomimo tego, zabieram ją ze sobą na każde wakacje od wielu lat. Może wydawać się, że gry polegające na \"zbieraniu zwierzątek\" są tylko dla dzieci, ale nie ma nic bardziej mylnego. Starsi również znajdą przyjemność, gdy przeciwników zaatakuje lis lub wilk, lub gdy zostaną najlepszym hodowcom. Polecam, wszystkim niezależnie od wieku.

obrazek
Monopoly Tu i Teraz Banking
,
Gra jest świetna - jak każda inna edycja monopolu. Pomysł z kartami bardzo dobry, w końcu nie mam problemu z gubiącymi się banknotami ! Jedynym minusem jest to, że w trakcie gry często zdarza się, że pomylę karty, i musimy przypominać sobie jak powinien wyglądać stan konta. A no i mogłaby być trochę tańsza, ale to już mały detal.