PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika rowys

obrazek
Futbol Ligretto (uszkodzony)
Szaleństwo,
Prawdziwe szaleństwo podczas tej gry. Refleks i spostrzegawczość (przy stanie 4:4) są napięte to ostatnich granic wytrzymałości. Wspaniała zabawa dla dzieciaków jak i starszych. Polecam jako luźną rozrywkę podczas wieczornych i/lub deszczowych dni.

obrazek
Wsiąść do Pociągu: Europa
rewelacja,
No cóż. Wcześniejsi recenzenci napisali wszystko co można o tej grze napisać. Dodam tylko, że gram z moimi synami i choć jeden z nich jeszcze nie umie czytać to i tak potrafi już wygrywać, co potwierdza tylko, że gra nie ma skomplikowanych zasad i z powodzeniem może już grać i sześciolatek. Może jedynym minusem tej wersji jest to, że nazwy miast mogłyby być całkowicie spolszczone co ułatwiłoby dzieciakom czytanie ale może się niepotrzebnie czepiam. Ogólnie super zabawa i czekam na polskie dodatki.

obrazek
Poszukiwacze Skarbów
super zabawa,
Zakupiłem dla moich synów (7,5 lat i 6 lat) i jest to najbardziej ulubiona zabawa od momentu zakupu a minęło już pełne dwa miesiące. Wysoka jakość wykonania oraz proste zasady gry opisane w jasny sposób, pozwoliły szybko wypełnić każdą wolną chwilę na grę całą rodzinką. Nawet żona chętnie w to gra. Jedyny mały mankament to podstawki pod łódki. Ale szybko można sobie z tym poradzić przy pomocy nożyka, którym trzeba usunąć w szczelinie wypustki i dzięki temu można całą kartonową łódkę wcisnąć do podstawki. Naprawdę polecam miłośnikom rodzinnych gier. Zabawa przednia.