PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika monka

obrazek
Prawo dżungli (stare wydanie)
super,
Jak dla mnie? Rewelacyjna gra na wieczory nie tylko w dużym towarzystwie :)) łatwe i czytelne zasady, a co za tym idzie szybka w opanowaniu :O) jednak w praktyce łatwo można się pomylić i w momencie stajesz się właścicielem potężnego stosu kart podrzuconych przez pozostałych graczy :O)) i prawdą jest również to , że berło lubi uciekać :O)) polecam ponieważ gra jest świetna , a i jej cena przystępna..

obrazek
Set! (edycja niemiecka)
super,
Może akcja nie jest wartka - nie raz bowiem trzeba się wpatrywać w karty aby odnaleźć pożądanego seta - jednak gra jest naprawdę wciągająca .. Na początku ciężko było nam się \"wczuć\" w akcję, jednak po dwóch rozgrywkach poszło gładko.. Polecam dlatego, że faktycznie gra jest nietuzinkowa (przynajmniej ja jeszcze się nie spotkałam z grą o podobnych zasadach)..

obrazek
Niagara
świetna,
Wykonanie, pomysł oraz sama gra rewelacja!!! Oko cieszy kolorowa plansza oraz pozostałe elementy gry (diamenty, kanoe i karty).. gra jak zawsze wymaga opanowania pewnej strategii.. nie do końca uważam jest dobrze dopracowana zasada co do punktacji zbieranych diamentów (niektóre są za daleko brzegu co powinno podwoić ich wartość za utrudnienie w ich zgarnięciu) ale zasady przecież można sobie samemu zmienić :o)) co też i uczyniliśmy...
gra wymaga pewnego przemyślenia ruchu indywidualnie rozpatrywanego z uwagi na zmienność układu na planszy kanoe... podoba mi się także możliwość podkradania diamentów z kanoe przeciwników :o))
dla zainteresowanych : można od producenta otrzymać dodatek bezpłatny
pt\"diamentowy joe\" jest to jedno kanoe w odmiennym od pozostałych kolorze które pływa po rzece, a co za tym idzie wprowadza dodatkowe zasady gry .. polecam!! i życze dobrej zabawy :))


obrazek
Polowanie na robale
ekstra,
Gra o ciekawej tematyce :o)) zasady są proste i nie skomplikowane.. Rozgrywka toczy się sprawnie i szybko. Z uwagi na fakt iż kości są elementem składowym tej gry nie można opracować strategii działania. Wyrzucone wartości mogą ją na starcie \"zakasować\". W szybkim tempie można stać się właścicielem tłuściutkich robali jednak fakt posiadania ich w dużej ilości w ogóle nie świadczy o wygranej. Zwrot akcji może nastąpić po jednej kolejce. Osobiście przeżyłam to na własnej skórze. Uzbierane płytki z robalami piętrzące się przede mną zniknęły do następnego mojego rzutu :o))

obrazek
Kot w worku
super,
Razem z moim ponad 3 letnim synkiem graliśmy w tę grę!! Gra jest ma bardzo proste zasady z możliwością ich zmian na własne, również nie skomplikowane. W przypadku małych niecierpliwych brzdąców jest to niewątpliwie ogromny plus. Gra rozwija wyobraźnię oraz usprawnia zdolność manualną. Malutki minus jest taki, ze 3 latek nie do końca lubi mieć długo zamknięte oczy i jego cierpliwość w tym wypadku jest dość mocno \"naginana\" :o)) jednak protestów słownych nie słyszałam ...

obrazek
Keltis
spokojna,
Ciekawa gierka dla dorosłych i starszych dzieci. Na planszy znajdują się pola z bonusami na których podczas każdej nowo rozpoczętej grze umieszczane są kamień bądź koniczynka. Dzięki tym bonusom gracz może uzyskać dodatkowe punkty bądź ruch, a gra każdorazowo ma inny przebieg. Zaliczyłabym ją raczej do przyjemnych, lekkich gierek na zimowe wieczory w towarzystwie osób lubiących rozmawiać w oczekiwaniu na swój kolejny ruch :o))

obrazek
6 bierze
rewelacja,
bardzo przyjemna lekka gra.. na pierwszy rzut oka wydaje się, że strategia obrana jest 100% jednak to może okazać się mylne :o) a jest jeszcze bardziej emocjonująca gdy gra w nią więcej niż 4 ososby .... osobiście sprawdzałam na tegorocznych wakacjach.. można również opracować swoje zasady np kto zbierze jak najwięcej byczków - przestawienie się na nowe warunki wymaga czasu co w efekcie przynosi dodatkowy ubaw :o)) polecam goraco!!