PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika mirand

obrazek
Uno Monster High
,
zajmująca gra nawet dla najmłodszych dzieci. Łatwa do \\\" ogarnięcia przez 4-5 latków:)
Świetna zabawa na długie wieczory zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Często gram z mężem dla rywalizacji. Często gramy na zadania. Tzn Pierwsza osoba wymyśla zadanie dla osoby ostatniej- przegranej. Moje dzieci zdecydowanie wolą tę wersję Uno od podstawowej wersji.


obrazek
Dixit (pierwsza edycja)
,
niesamowita , wciągająca gra. Zaskakuje sposobem myślenia osób , które z nami grają. Zmusza do myślenia. Karty z obrazkami są wręcz niesamowite i dają duże pole do popisu.

obrazek
Czarne historie
,
gra nie jest z pewnością dla wszystkich. Musi mieć odpowiednich odbiorców, czyli osoby , które lubią rozwiązywać zagadki ale też z ogromną cierpliwością.
Ja cierpliwa nie jestem dlatego też byłam osobą odpowiadającą na pytania i w tej roli ta gra mi bardzo pasuje.


obrazek
UNO
rewelacja,
Zajmująca gra zarówno dla dzieci, nawet tych najmłodszych-4-5latków jak i dla dorosłych.
Łatwa do ogarnięcia i bardzo elastyczna, samemu można ustalać zasady, co sprawia, że gra może być jeszcze ciekawsza. Z mężem i dwójką małych dzieci jesteśmy od niej uzależnieni, dzień bez chociaż jednej partyjki jest dniem straconym.


obrazek
Party Time
emocjonująca!,
niesamowita gra - polecam wszystkim tym osobom a raczej grupom(im więcej osób chętnych do zabawy tym lepiej), które chcą nie tylko spędzić świetnie wieczór ale również dowiedzieć się czegoś nawzajem o sobie.
Mimo, że odkąd ostatni raz w nią grałam minęło sporo czasu to jednak z uśmiechem wspominam najbardziej właśnie tę grę. Masa śmiechu i radości, można wykazać się również sprytem ale także wiedzą- kategoria vip- czyli opisywanie znanych osób z całego świata nie zawsze jest prosta a niejednokrotnie podane nazwiska po prostu nic nie mówią i trzeba sobie szybko radzić innymi sposobami by pozostali zawodnicy zdążyli odgadnąć zanim piasek w klepsydrze się przesypie...


obrazek
Zgadnij kto to? Extra
super,
Zdecydowanie jedna z najlepszych gier dla dzieci jakie znam.Nadaje się rzeczywiście dla dzieci od 6 roku życia jednak młodsze z niewielką pomocą dorosłego również sobie poradzi. Nieraz moja obecnie pięcioletnia córa ograła mnie .
Jest to gra nie tylko dla dzieciaków-doskonale nadaje się również dla dorosłych, sama spędziłam masę czasu nad nie i nie żałuję żadnej chwili spędzonej przy tej zabawie.
Wielkim plusem jest wykonanie samej gry , jej jakość, materiały z których jest zrobiona i jak jest zrobiona w ogóle. Zdecydowanie lepiej się gra w \"Zgadnij kto to? Ekstra\"niż zwykłe \"zgadnij kto to\". Zdecydowanie za mało jednak jest plansz akurat do tego wydania.