PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika mikeyoski

obrazek
Dobble
Genialna zabawa,
O tej grze napisano już chyba wszystko. Metalowe pudełeczko z okrągłymi kartami skrywa po prostu wspaniałą zabawę. Napiszę więcej, nie ma dobrej imprezy bez Dobble. Wyzwala ona niesamowite emocje, przy tej grze nie da rady siedzieć spokojnie, tutaj się krzyczy, gestykuluje, walczy o karty. Dla mnie ta gra spowodowała zainteresowanie grami planszowymi. Pomimo, że gram w poważne tytuły, to bardzo chętnie wracam do Dobble i nawet jeśli przegram (a często mi się to zdarza), to i tak mam ogromną radochę. Gorąco polecam.

obrazek
Halli Galli (edycja 2016)
Genialna,
Prosta gra, przy której wszyscy bawią się dobrze, niezależnie od wieku graczy. Każdy ulega magii owoców i walki o bycie pierwszym. Sama gra wyzwala niesamowite emocje, przez cały czas trzeba być skupionym, żeby móc jako pierwszy uderzyć w dzwonek. Jedna z tych gier, która mnie przyciągnęła do giwer planszowych. Pomimo, że gram w poważne tytuły, to bardzo chętnie wracam do Halli Galli. Gorąco polecam.

obrazek
Cappuccino
Fajna zabawa,
Gra logiczna, której zasady są do wytłumaczenia w mniej niż minutę. Nie ma tutaj planszy. Do dyspozycji mamy jedynie kubeczki. Naszym zadaniem jest takie ich przekładanie, żeby stworzyć najwyższe stosy. Takie gry lubię. Jest szybko, jest emocjonująco i chce się zagrać kolejną partię. Gra jak dla mnie najlepiej sprawdza się w dwie osoby, kiedy gramy dwoma kolorami kubeczków i na sam koniec sami wybieramy ten kolor, który nam bardziej odpowiada.

Cappuccino ma dla mnie tylko jeden minus, tj. rozkładanie tych wszystkich kubeczków - jest trochę upierdliwe. Cała reszta jest naprawdę w porządku. Do tego dochodzi piękne wykonanie, począwszy od opakowania zamykanego na magnes, na kubeczkach kończąc.

Ode mnie zasłużone 4+/5