PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika martita

obrazek
Qwirkle
świetna!,
Potrzebowałam gry, która będzie logiczna, niezbyt trudna i dobra w rozgrywce dla dwóch osób. Qwirkle spełniły wszystkie oczekiwania! Rozgrywka szybka, przyjemna. Dobrze się gra w dwie osoby - wtedy gra jest raczej spokojna, można pogadać o świecie i pogodzie. Przy większej ilości osób dochodzi lekka rywalizacja. Losowość w ogóle nie przeszkadza,a jest to element, którego w grach bardzo nie lubię. Gra jest świetnie wykonana, drewniane klocki są ładne i solidne. Jedynie cena trochę wysoka, jednak warto.
Dobra gra do zagrania z mamą, babcią, koleżanką i młodszymi graczami.
Bardzo przypadła mi do gustu!


obrazek
Dixit
moja ulubiona,
Gra jest przede wszystkim prześliczna! Gram w nią za każdym razem, gdy spotykamy się ze znajomymi, dlatego też muszę dokupić dodatki...
Gra pozwala odkryć sposób myślenia innych osób. Dobrze się sprawdza w grze ze znajomymi ale też dopiero co poznanymi ludźmi, pozwala w nawiązywaniu kontaktów i daje dużo frajdy. Sprawdza się również jako gra szkoleniowa - nawet nie w formie opisanej w instrukcji gry, karty pomagają w kreatywnej ewaluacji, są tak nieoczywiste, że można dopowiedzieć do nich każdą historię.