PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika kogo

obrazek
Dobble
super gra na każdą okazję,
Świetna zabawa dla całej rodziny. Gra dostarczająca wielu emocji graczom w każdym wieku. Rozwija m.in. koncentrację uwagi, spostrzegawczość, refleks i pamięć wzrokową - czyli łączy przyjemne z pożytecznym :) Z przyjemnością sięgamy po nią w wolnym czasie. Karty mogłyby być trochę solidniejsze, ale za to metalowe pudełko gwarantuje im bezpieczeństwo np. w plecaku. Cena trochę wygórowana - ale warto. Polecam.

obrazek
Nawlekaj, nie czekaj
świetna zabawa dla małych i dużych,
To ulubiona gra mojego 6-cio letniego syna. Solidnie wykonana, no i cena bardzo rozsądna. Duże kolorowe kule nie wypadają z małych rączek. Pięć poziomów trudności pozwala na dostosowanie poziomu gry do możliwości uczestników zabawy. Świetnie, że pomyślano o trzech graczach, którzy jednocześnie mogą nawlekać korale (w zestawie są trzy komplety kul). Lubię gry, które czegoś uczą - coś doskonalą - w tym przypadku m.in. motorykę małą, spostrzegawczość, pamięć wzrokową, jak również znajomość kolorów. Gorąco polecam.

obrazek
Dixit
Gra, która chciałabym mieć na własność.,
Wspaniała gra. Miałam okazję i przyjemność wielką raz w nią zagrać ... i od tego czasu noszę się z zamiarem jej kupna. Grałam w gronie osób dorosłych i świetnie się bawiliśmy. Myślę, że to może być świetny prezent np. pod choinkę - nie tylko dla mnie .... PANIE MIKOŁAJU!

obrazek
Dobble
super gra na każdą okazję,
Świetna gra