PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika ironman

obrazek
Catan (nowa edycja)
klutowa gra,
Jedna z najbardziej znanych gier planszowych w historii. Spędziłem nad nią kilkadziesiąt wieczorów z przyjaciółmi. Karty są już zalane wszystkim co możliwe, ale nikomu to nie przeszkadza, bo każdy chce wybudować najdłuższą ścieżkę i okraść partnera. Lepiej nie opisywać gróźb, które nastają kiedy mąż próbuje okraść żonę :)

Niezapomniana rozgrywka na długie wieczory, zwłaszcza że zbliża się zima :)


obrazek
Kostka Rubika 5x5x5 HEX
Najlepsza ze wszystkich,
Największa kostka Rubika to moim zdaniem najlepsza zabawa ze wszystkich. Aby być dobry w kostce 3x3x3 trzeba dużo praktyki, kostka 4x4x4 ma inne algorytmy niż 3x3x3, a 5x5x5 jest połączeniem 3x3x3 i 4x4x4 i zajmuje najwięcej czasu i daje największą frajdę. Można układać przez długi czas i w ogóle się nie nudzi.

obrazek
Kostka Rubika 4x4x4 HEX
Kolejny krok,
Kolejny krok w rubikowej ewolucji! Nie można przecież umieć układać tylko standardowej 3x3x3! Trzeba pójść o krok dalej! W dodatku kostka chodzi rewelacyjnie!

obrazek
Kostka Rubika 3x3x3 HEX
spełnić marzenia,
Czy nie warto nauczyć się niemożliwego? Przecież kostki Rubika nie da się ułożyć. Okazuje się, że jednak można :) a później pozostaje już tylko zostać speedcuberem. Ta kostka idealnie się do tego nadaje, ponieważ używają jej także profesjonaliści.

Szczerze polecam. Lepiej używać takiej, niż kupionej w kiosku, zupełnie inny komfort zabawy.


obrazek
Puerto Rico (stare wydanie)
godziny,
Tyle właśnie spędza się nad tą grą. Nieważne ile razy w nią grałeś, wygrana nigdy nie jest pewna. Wygrać w nią mogą, nawet zupełne świeżynki.

Dużo radochy i dużo zabawy.