PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika hipke

obrazek
Koszulki Mini American Yellow (41x63mm)
krótko mówiąc "must have" :),
Zakupiłem specjalnie dla gry Zombicide i wszystkim polecam zakoszulkować sobie karty z tej gry, bo jednak są dość eksploatowane. Idealnie pasują.
Top jakość spod marki FFS- lepszej rekomendacji nie ma ;)


obrazek
Zombicide
5 to za mało- dycha! :),
Bez zawahania mogę przyznać, że jest to jedna z moich top gier planszowych.
Ta gra ma w sobie wszystko, co powinna mieć gra planszowa. Klimat- duuużo klimatu, wywołującego wręcz ciarki i \"stresik survivalowy\" :) Mnóstwo figurek najwyższej jakości- bardzo szczegółowe i precyzyjne, aż się proszą by je pomalować! Piękna, różnorodna plansza- całe mnóstwo dwustronnych kafelków i innych elementów urozmaicających rozgrywkę. Ciekawe scenariusze- cała masa scenariuszy w samej \"podstawce\", nie licząc wyjątkowo aktywną społeczność, która tworzy nowe jeszcze lepsze, jeszcze ciekawsze i bardziej wymagające scenariusze.
Zombicide jest grą niezwykle regrywalną. Mechanika gry jest tak skonstruowana, że można modyfikować zasady nie psując zbytnio zabawy. Ponadto na stronie producenta jest edytor map i czyste karty bohaterów, dzięki temu możemy sobie sami tworzyć nowe historie przetrwania wśród zombie!
Gra jest co prawda dość droga, ale jednak oferuje bardzo dużo i ja nie żałuje wydanych pieniędzy. Ponadto wersja angielska jest ciut tańsza i uważam osobiście, że jeśli znamy choć troszkę ten język, to nie ma sensu inwestować w polską wersję.
Ps. Do gry wychodzą już regularnie nowe dodatki- ta gra żyje! aaaaaargh!!! :)


obrazek
Zombicide Season 2 Toxic City Mall (edycja angielska)
Jeszcze więcej zombie w zombie! Aaarrgh!,
Zombicide to gra prawie idealna. Oczywiście w swoim świecie, w swoim klimacie.
Z pewnością zakochają się w niej wszyscy wielbiciele zombiaków wszelakich, od The Walking Dead, aż po Dead Island.
Gra wyjątkowo miodna i popularna, o czym świadczy mnogość scenariuszy, które wyskakują na światło dzienne niczym, omen nomen, zombiaki :)
Toxic City Mall jest jednym z nowych dużych dodatków. Cała masa nowych zombiaków, bohaterów, nowych kafelków i oczywiście nowej zabawy!
Przepięknie wydany dodatek, w pełni kompatybilny z Sezonem 1 oraz Sezonem 2.
Polecam wszystkim. Dla posiadaczy Sezonu 1, pozycja obowiązkowa :)