PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika estrella

obrazek
Fasolki
Gorąco polecam,
Bardzo wciągająca gra, można w nią grać zarówno rodzinnie (z dziećmi), gdyż zasady nie są zbyt skomplikowane, jak i wśród znajomych (mimo prostych zasad), aby wygrać trzeba umieć kombinować! Sugerowany wiek - 12lat, można zdecydowanie obniżyć, grałam w tę grę z dziećmi 5,7,10lat, świetnie sobie radziły i bardzo dobrze się bawiły grając.
Co do przebiegu rozgrywki trwa ok.40min, wymaga ciągłej obserwacji i zaangażowania wszystkich graczy.
Gra według mnie uczy spostrzegawczości, logicznego myślenia, poza tym dostarca dużo świetnej rozrywki i śmiechu....bo nazwy postaci wywołują uśmiech :)
Polecam także rozszerzenie, które wydłuża gre, ale zdecydowanie wpływa na ciekawszy przebieg rozgrywki.
Polecam! Polecam! Polecam!


obrazek
Pędzące Żółwie
szczególnie dla najłodszych,
Przebieg gry wydaję się pozornie na bardzo krótki, nic bardziej mylnego zasady gry skutecznie wydłużają przebieg od staru to mety! Gra dostarcza dużo radości, wykonywanie \"ruchów\" przez żółwie kształtuje spostrzegawczość, logiczne myślenie u najmłodszych,a dorosłych każę się chwilkę zastanowić, by nie zostać najwolniejszym żółwiem.
Cena gry wydaję się dość wysoka, bo wydaję się duża, w stosunku do pozornej długości rozgrywki. Jednak gra jest bardzo solidnie wykonana, ma żywe, jasne kolory, które przyciągają uwagę najmłodszych.
Polecam, szczególnie do grania z najłodszymi pociechami.


obrazek
Smart Games IQ Twist
świetna w podróży,
Rewelacyjna gra! Świetnie sprawdza się w podróży! Jadąc polskimi pociągami grając można nie zauważyć jak szybko minie nam podróż. Jednak gra wymaga zdeterminowania i wytrwałości, bo nie wszystkie układy są łatwe. Łamigłówki posegregowane są w 4kategoriach trudności, są także podpowiedzi, które od razu polecam wyrzucić, bo czasem bardzooo kusi, żeby do nich zajrzeć :)
Cena jest bardzo wporządku, 30zł, które może wypełnić wiele czasu, bardzo dobra na prezent.


obrazek
Sabotażysta
6 gwiazdek,
Gra jest tania, wciągająca, ciekawa, za równo dla dzieci, jak i dorosłych. Podział na \"tajne drużyny\" każe zachować czujność, przez co gra nie jest nudna i monotonna.
Jeśli ktoś grał w \"mafię\" na pewno polubi Sabotażyste, który jest bardziej urozmaicony.
Gorąco, naprawdę gorąco polecam!