PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika crasherzmc

obrazek
Jenga Classic
dobra gra,
dobra gra zręcznościowa ! :) dużo frajdy podczas wieczoru ze znajomymi :) wykazuje kto ma sprytne ręce :))
polecam


obrazek
Eurobusiness
dobra,
dobra gra. uważam ze warto kupić . zwłaszcza jak ktos posiada ograniczone fundusze . tańsza od monopoly ale mimo wszystko daje rade sprostać wyzwaniu jako zamiennik. moja pierwsza gra planszowa. ostatnio nawet zakupiłem po raz kolejny bo 1 komplet juz był stary i pogubiłem pionki :)
zachęcam do zakupu


obrazek
Gra o Tron 2. edycja
Fantastyczna,
gra dosyć droga ale warta ceny ! grałem u szwagra i jak sie pojawi napewno ją zakupie :) swietnie wymyślony tok gry . każda rozgrywka utrzymuje w napięciu :) ciekawe opcje w rozgrywkach . kto zagra nie bedzie chciał innej gry ! Polecam!


obrazek
Talisman: Magia i Miecz
to jest to,
wspaniała gra z możliwością zakupu dodatkowych części . cena dosyć wysoka ale warto ! zapewnia dużo świetnej zabawy. polecam na wieczory ze znajomymi i nie tylko . w grze poruszamy sie po 3 poziomach planszy . rozwijamy swoje postaci. napotykamy przeciwników , miejsca i ciekawe przedmioty.
serdecznie polecam !


obrazek
Monopoly Polska
dobra gra,
Bardzo dobra gra ! polecam na wieczory ze znajomymi :)
w grze zagospodarowujemy naszym majątkiem tak by sie wzbogacić po przez kupno nowych posiadłości . zresztą gra sama w sobie jest bardzo znana . idealny prezent . zapewni wiele godzin rozrywki.
polecam ! :)