PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika chocococonut

obrazek
5 sekund
fantastyczna!,
Co można zrobić przez pięć sekund? Przeszukać w ekspresowym tempie swój umysł w poszukiwaniu prawidłowej odpowiedzi na pytanie! 5 sekund to idealny czas na zakrztuszenie się śmiechem, na zestresowanie się i wymyślenie niewiarygodnych odpowiedzi na zadany temat! 5 sekund, to gra idealna na wszelkie imprezy.
\"Podaj 3 nazwiska kierowców formuły 1\". I co? Udało się znaleźć je w pamięci w ciągu pięciu sekund? Wyobraź sobie, że to pytanie pada w gronie znajomych podczas imprezy urodzinowej. Atmosfera imprezy ulega polepszeniu w ciągu... 5 sekund!
Ilość pytań na fiszkach zdaje się być nieskończona, dzięki czemu gra może być wykorzystywana wielokrotnie nawet w tym samym gronie znajomych/rodziny. Gra zdecydowanie warta swojej ceny.


obrazek
Prawo dżungli (stare wydanie)
ćwicz refleks!,
Po raz pierwszy z tą grą spotkałam się na dniu planszówek w moim mieście. Wraz z przyjaciółkami przegrywałyśmy w nią z 7-latkiem. Szybko jednak losy gry się odwróciły, co jest najlepszym dowodem na to, że na przyswojenie zasad gry i \"wgranie się\" w nią nie potrzeba wiele czasu.
Gra jest idealną zabawą na imprezę. Jest to zabawa, która rozrusza towarzystwo i wyćwiczy ich refleks i spryt. Po jednej partyjce Prawa dżungli rośnie głód na więcej, a z każdym kolejnym rozegraniem prawo dżungli zaczyna rzeczywiście panować. Kto pierwszy, ten lepszy! Idą w ruch pazury, chęć zwycięstwa, to prawdziwa walka o... totem!
Prawo dżungli w niczym nie ustępuje pola oryginalnemu Jungle Speed. Ma za to dodatkowy atut - cenę.


obrazek
Party Time
rywalizacja!,
Party Time to rewelacyjna gra imprezowa, która wprowadza element drużynowości i dobrej zabawy. Dzięki zróżnicowanym zadaniom wynosi poziom gry na zupełnie nowy poziom, gdzie naprawdę trzeba popracować umysłowo, by wybrnąć z zadania. Bo... ile słów można znaleźć w kilkadziesiąt sekund na literę \"ś\"? Jak pokazać \"fizjoterapeutę\"?
Zdecydowanie pobudza wyobraźnię, stając się kluczowym elementem każdej imprezy. Ilość śmiechu, jaki wywołują starania rywalizujących ze sobą drużyn, warta jest każdej ceny. Gra jest stworzona z naprawdę dobrych materiałów, które służą latami i wieloma imprezami.
Gorąco polecam! Nie zna życia ten, kto nie pokazywał w pantomimie niecodziennego zawodu, starając się ułatwić zadanie swojej drużynie i umożliwić jej odgadnięcie hasła!