PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika apiejh

obrazek
Time's Up! Celebrity 2
Świetna zabawa,
Kupiłem grę jako prezent dla znajomej. Wypróbowaliśmy prezent wspólnie. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że gra w kalambury może być tak emocjonująca. Ktoś mnie kiedyś zapytał, czy nie lepiej zagrać po prostu zwykłe kalambury. Moja odpowiedź brzmi: NIE! Za taką cenę otrzymujemy mnóstwo zabawy, od której ciężko się oderwać. Genialny pomysł z pozostawieniem kart w grze przez trzy rundy gwarantuje, że nie będziemy się nudzić w kolejce przeciwników. Na imprezę jak znalazł. Polecam

obrazek
Fasolki
wymaga rozegrania,
Na początku byłem rozczarowany. Moi współgracze gubili się i nie bardzo wiedzieli co zrobić podczas swojej tury. Ja sam nie widziałem, co tak wszystkim się podoba w Fasolkach. Teraz już wiem, że trzeba tej grze poświęcić więcej czasu. Po początkowej fazie zagubienia, następuje okres twardych negocjacji, agresywnych zagrań, itp. Ta gra potrafi wzbudzić niesamowite emocje. Za tę cenę polecam. Dodatek również.

obrazek
Dixit
brać w ciemno,
Nie ma co tu dużo mówić. Dixita pokochają wszyscy. Nie znam osoby, która nie dała by się wciągnąć wir swojej wyobraźni. Gra jest pięknie wydana, ma wspaniałe grafiki, a dodatki sprawiają że się szybko nie znudzi. Polecam zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

obrazek
Cytadela
psychologiczna rozgrywka,
Wszyscy polecają Cytadelę jako grę dla większego grona. Tymczasem, ja uważam, że najlepiej wypada właśnie w dwie osoby. Musimy nieźle się nakombinować, żeby wybrać jak najlepszą parę postaci, przy okazji uważając, by przeciwnik nie domyślił się naszych zamiarów. Wyprowadzenie drugiej osoby w pole to jednej z najbardziej satysfakcjonujących elementów rozgrywki. Nie oznacza to, że w więcej osób gra się źle. Wtedy również jest ciekawie i zabawnie ale na pewno i mniej taktycznie. Polecam szczególnie dla par.