PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika adar

obrazek
Dobble
POLECAM,
Gra rodzinna, imprezowa, świetna na długie zimowe wieczory (ale nie tylko). Na początku graliśmy codziennie, kilkanaście razy dziennie, (na szczęści po kilku dniach emocje z dzieciaków opadły - bo nie mogłam robić nic innego tylko miałam grać i grać). Ćwiczy refleks i spostrzegawczość, różne wariacje gry powodują, że się nie nudzi (moje dzieci w końcu wymyśliły nawet własną wersje gry). Polecam na zabawę i relaks.

obrazek
Zgadnij kto to? Extra
niezawodna,
gra dla załej rodzinki, świetne wydanie, dużo zabawnych plansz do wyboru i opcja (nie odzywaj się) przyciskania, zamiast odpowiedzi tez sprawia dużą frajdę. Zabraliśmy grę na rodzinne wakacje (postanowienie - żadnych tabletów, telefonów z grami i komputerów) - w samolocie robiła furorę, nasze dzieci zawarły nawet kilkanaście znajomości dzięki grze - inne tez wolały odłożyć gierki elektroniczne, żeby pograć twarzą w twarz z inną osobą. Świetnie \"wydana\" trwałe materiały, ładne kolory. Każdy ma szanse wygrać!

obrazek
Jenga w okrągłym pudełku
dużo śmiechu,
Polecam, żeby się zrelaksować i pobawić z dziećmi. Wyjmując kolejne klocki tylko się modlimy żeby nie nam upadła... no ale komuś musi. Gra, która się nie nudzi, zawsze do niej wracamy.

obrazek
Scrabble Junior
super,
Moje dzieci co prawda już wyrosły - teraz dominuje scrable original, ale na etapie, gdy jeszcze nie pisały - super zabawa. Uczy nie tylko rozpoznawania literek, ale tez zmusza do obmyślenia strategii. Dzieci mają dużą satysfakcję, że potrafią ograć dorosłych (wystarczy przytrzymać odpowiedni klocek). Polecam

obrazek
Bitwa Morska
szkolne wspomnienia,
Kto nie grał w statki w szkole, na kartce papieru??? ja namiętnie, swoim dzieciom zafundowałam to wydanie. Uważam, że jest dobre, choć różnie bywa ze wstawieniem pionków, ale całość solidna. No cóż, chyba jedna z nielicznych gier, gdzie nie daję forów dzieciakom i zatapiam jak tylko poczuję trafienie, bez sentymentów. Polecam