PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika adam270176

obrazek
Pędzące Żółwie
SUPER!!!,
Od kiedy zakupiliśmy żółwiki, nasze (czteroletnia i pięcioletnia) córki każdego dnia domagają się wyścigów do sałaty - i to już jest wystarczający powód, aby uznać grę za jedną z najlepszych. POLECAM GORĄCO!!!

obrazek
Wilki i Owce
EXTRA!!!,
Jak na tę cenę gra jest rewelacyjna. Jest ładnie wydana. Dzieci każdego dnia chcą powracać do niej. Jednym słowem jest to wciągająca i bardzo Ciekawa gierka.
POLECAM!!!


obrazek
Make'n'Break
REWELACJA,
Nasze dziecko odkąd zobaczyło tę grę nic innego nie chce robić tylko chce budować. Chyba w przyszłości zostanie konstruktorem i będzie budowało o wiele poważniejsze konstrukcje. Gra rewelacyjnie wykonana, solidna i bardzo rozwijająca wyobraźnie dziecka. POLECAM!!!

obrazek
Jenga
BARDZO FAJNA!!!,
Klocki solidnie wykonane. Gra która bardzo szybko uczy zręczności i logicznego myślenia. Po prostu rewelacja. Polecam!!!!

obrazek
Poznajemy miesiące i pory roku
FAJNA!,
Prosta i fajna gra, uczy przedszkolaków nazw i kolejności miesięcy i pór roku. Bardzo przydatna w późniejszym życiu. Polecam

obrazek
Quiz ortograficzny
,
Bardzo przydatna gra dla dzieci mających trudności z ortografią. Poprzez zabawę dzieci zapamiętują pisownie poszczególnych słówek i nie popełniają błędów w przyszłości!!!

obrazek
Unia europejska
,
Bardzo przydatna gra, dzieci uczą się nazw Państw członkowskich Unii Europejskiej oraz nazw ich stolic. Zabawa połączona z pożytecznym. Polecam Gorąco.

obrazek
Ortogra "Trudne słówka"
,
Kolejna bardzo fajna gra która poprzez zabawę pomaga dzieciom przezwyciężać trudności w pisaniu słów, poprzez naukę i zabawę łatwiej zapamiętywują pisownie i nie popełniają już tylu błędów. Bardzo gorąco polecam!

obrazek
Cyferki (Trefl)
,
Dzięki tej grze dzieci w kilka chwil uczą się cyfr i liczenia do 10. Bardzo przydatna w nauce i stosunkowo niedroga gra. Polecam!!!

obrazek
Quiz przyrodniczy (Trefl)
,
Gra dla dzieci które lubią obserwować zjawiska przyrodnicze. dzięki niej dzieci rozumieją skąd bierze się deszcz, dlaczego jest susza, co to jest grad i wiele wiele innych zjawisk związanych z przyrodą. Polecam serdecznie.

obrazek
As gramatyki
,
Bardzo dobra edukacyjna gra pozwalająca poznać prawidłowość zasad polskiej gramatyki. POLECAM!!!

obrazek
Angielskie ABC
,
Niedroga gra, a pozwalająca łatwiej dzieciom zapamiętać słówka po angielsku. Zdecydowanie polecam na pierwsze kroki nauki angielskiego!!

obrazek
Atak dinozaurów
,
SUPER GRA. Szczególnie polecam dzieciom które uwielbiają dinozaury, a wiec że są takie dzieci. Super zabawa!!

obrazek
Abecadło
,
NIC dodać nic ując, doskonała gra dla maluszka rozpoczynającego edukację. Bardzo przydatna w zapamiętywaniu poszczególnych literek alfabetu.
Polecam Gorąco


obrazek
Poznajemy Godziny
,
NIC dodać nic ując, doskonała gra dla maluszka rozpoczynającego naukę. Bardzo przydatna w zapamiętywaniu godzin, ucząca rozpoznawania godziny po położeniu wskazówek na osi zegara.
Polecam Gorąco


obrazek
Karta rowerowa
,
NIC dodać nic ując, doskonała gra dla maluszka rozpoczynającego naukę zasad ruchu drogowego. Bardzo przydatna w zapamiętywaniu poszczególnych znaków drogowych i przepisów obowiązujących w ruchu drogowym.
Polecam Gorąco


obrazek
Smart Games Mądry Zamek
,
Jest to fantastyczna gra, poprzez to że jest wiele stopni trudności pozwala rozwijać umiejętności układania coraz to bardziej skomplikowanych budowli. Polecam!!!

obrazek
Ortozagadki
,
Kolejna gra która uczy zasad ortografii poprzez zabawę. Bardzo gorąco Polecam!!!

obrazek
Bystre Oczko
,
Doskonała gra, która pozwala wyćwiczyć refleks i spostrzegawczość. Uczy zapamiętywania, rozpoznawania poszczególnych kolorów i nazw przedmiotów. Bardzo przydatna w początkowym okresie nauczania. Polecam

obrazek
Poznajemy zawody 2
,
NIC dodać nic ując, doskonała gra dla maluszka rozpoczynającego edukację. Bardzo przydatna w zapamiętywaniu poszczególnych nazw zawodów.
Polecam Gorąco