PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika Urszula110

obrazek
Make'n'Break Circus
,
To nasza ulubiona gra! Mnóstwo dobrej zabawy dla dużych i małych, bo każdemu tak samo trzęsą się ręce, aby jak najszybciej ułozyć budowlę. Polecam gorąco.

obrazek
Pory roku (Granna)
,
Fajna gra, ucząca pór roku jak również rozpoznawania przez zmysł dotyku. Polecam dla przedszkolaków.

obrazek
Wio, koniku!
,
Gra jest dosyć szybka więc się nie nudzi, ale nie zbyt prosta, żeby w nią więcej nie grać. Aby dotrzeć do mety - stajni rzucając kostkami trzeba zebrać jedzenie i akcesoria dla konia, można również grać w wersję trudniejszą z przeszkodami. Gra jest bardzo dobrze wykonana jakościowo, plansza jest z grubej tektury, pionki to drewniane konie, dwie kolorowe kostki a plansze do zbierania jedzenia i akcesoriów z nieco cieńszej tektury niż plansza. Super, polecam dla maluchów i dla troszkę starszych dzieci.

obrazek
Smart Games Trzy Małe Świnki
,
Rewelacyjny wybór, jeśli szukacie gry logicznej lub łamigłówki w znakomitej jakości i bajkowych klimatach dla 3-laktów.

obrazek
Kot Stefan
,
Prosta, ale bardzo wciągająca gra zręcznościowa dla przedszkolaków, ale także dla starszych imprezowiczów. Kot-kubek polujący na myszy to wdzięczny temat i tu ładnie wykonany.

obrazek
Smart Games Kamelot Junior
,
Niesamowity pomysł na grę przestrzenną grę logiczną, która stanowi wyzwanie również dla dorosłych (nad zadaniami o wyższym stopniu trudności trzeba się mocno zastanowić ;-) ). Fantastyczna rozrywka umysłowa dla całej rodziny. Super jakość wykonania.

obrazek
Story Cubes: Fantazje
,
Bardzo ciekawa gra. Nawet dla 5-latka okazała się bardzo wciągająca. Mega pobudza wyobraźnie, zachęca do opowiadania, wymyślania przygód. To jedna strona tej gry. A druga, bardziej towarzyszka, świetnie się też sprawdza na wieczornych spotkaniach ze znajomymi - dobra zabawa i duża dawka śmiechu gwarantowana :) Na pewno będę kupować kolejne kości.

obrazek
Quoridor Mini
,
Gra suuuper! Dzieci w wieku 7 lat jak i 4 lat swietnie sie przy niej bawia. Polecam

obrazek
Dobble
Fajna gra,
Fajna gra dla całej rodziny. Dziecko uczy sie spostrzegawczości I refleksu. Polecam

obrazek
Pędzące Żółwie
,

Rewelacyjne, genialna, zabawna, po prostu świetna.


obrazek
Spadające małpki
,
Fajna gra, fajna zabawna .