PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika Subgard

obrazek
Jungle Speed (edycja polska)
Wspaniała,
Gra idealna na imprezy. Nie nudzi się, wymaga szybkości, refleksu i spostrzegawczości. Czego chcieć więcej? Szybko przekonują się do niej osoby nawet z początku nie chętne, a potem są pierwsze do grania. Istnieje dodatek, ale dotąd okazywało się, że nie poprawia on zabawy, a raczej psuje. Dlatego nie polecam kupowania go. Istnieje też podobna gra Prawo Dżungli, ale jest ona nie potrzebnie skomplikowana i raczej mniej bawi. Zwłaszcza, jeżeli gra się na imprezie, coś tam się wypiło i wpada na pomysł zagrania. W Jungle Speeda można, w Prawo Dżungli raczej nie bardzo.

obrazek
Sabotażysta
Świetna,
Jedna z pierwszych gier, jakie zagrałem. Dla mnie jest wspaniała i często gramy w nią na imprezach. Co prawda nie każdy do niej się przekonuje, bo nie którym początek wyjaśniania \"jesteś krasnalem i szukasz złota\" nie bardzo pasuję. Niemniej większość osób jest zadowolonych. Zasady nie są trudne, a czasem trzeba pomyśleć. Jeżeli zachowa się pokerową twarz i będzie mylić przeciwników to czasem odkrywanie kto jest z drużyny czyni lepszą zabawą niż samo przeszkodzenie/dojście do złota. W moim przypadku i znajomych granie doprowadziło do zakupu te gry wraz z dodatkiem. Na razie nie było mi dane zagrać w grę z dodatkiem, ale prezentuje się on dosyć ciekawie. Jeżeli potrzebujecie ciekawej, ale i prostej gry to dla według mnie jest idealna. Nawet na imprezy, nie tylko małe spotkania w celu zagrania w tą grę.

obrazek
Fasolki
Przereklamowana,
Zdaje sobie sprawę, że wielu się ze mną nie zgodzi. Mój znajomy wielki fan wszelakich gier zabrał ją kiedyś na wakacje. Niestety szybko przegrała ona z takimi tytułami jak Kung-Fu, Saboteur czy Jungle Speed. Pomysł na grę był znośny, ale dla mnie to gra góra na raz. Niestety jakoś nie rozumiem fascynacji tą grą. Jest dosyć powtarzalna, raczej nie wywołuje większych emocji, a tylko targowania się i wymian. Pilnujemy swoich pół i szukamy sadzonek. Jak w tytule dla mnie ta gra jest przereklamowana. Oczywiście ktoś powie, że Kung Fu aż tak bardzo się nie różni, ale moim zdaniem jest bez porównania lepszy.