PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika Scelto

obrazek
Warhammer: Inwazja - zestaw podstawowy
Dobra gra,
Gra Warhammer: Inwazja to kolekcjonerska, porządna gra za 100zł. Ma naprawdę ciekawy system, co sprawia, że każda rozgrywka jest inna. Trzeba mieć odpowiednią taktykę, przewidywać ruchy gracza aby wygrać. Przeciętna partia trwa ok. 60min. Gra niestety nie jest zbyt emocjonująca, dlatego po jakimś czasie może niektórych graczy nużyć. Co do wydania - zasady są bardzo proste, niestety instrukcja może bardzo zamotać i trudno czegokolwiek się doszukać. Bardzo dużo niepotrzebnych przykładów. Pudełka jest również zdecydowanie za duże jak i wyprawka - no chyba, że ktoś kupuje dodatki do tej gry. Gra dostaję ode mnie 4/5 ze względu na wydanie i mało emocjonującej rozgrywki która po pewnym czasie staje się automatyczna i nie ma żadnej rywalizacji i tego uśmiechu na twarzy po wygranej.

obrazek
Anioł Śmierci
Świetna gra kooperacyjna i solo.,
Gra Space Hulk: Anioł Śmierci to gra kooperacyjna dla 1 do 6 graczy osadzona w świecie Warhammera 40k.

Nieco o grze:
Gra ma bardzo ciekawy i oryginalny system rozgrywki. Mamy kilka pomieszczeń i musimy dość do ostatniego jak i spełnić warunki wygranej. Gra tak średnio klimatyczna, zależy czy ktoś potrafi się w czuć w takie klimaty. Karty wydarzeń tez niestety mało klimatyczne, ponieważ jest na nich napisane tylko polecenie.
Wydanie:
Gra ma bardzo fajne i porządne wydanie. Pudełko jest bardzo dobrze wykonane, instrukcja bardzo przejrzysta, niestety dla niektórych może pojawić się sporo niejasności podczas pierwszej rozgrywki.
Ogólne:
Skalowanie jest bardzo dobre. Może i w większej liczbie graczy mamy więcej marins, lecz są trudniejsze i więcej pomieszczeń. Jak gra w trybie solo sprawdza się wyśmienicie. Niestety gra może po jakimś czasie nużyc ponieważ, są tylko 4 możliwości wygranej. Dodatki jednak sporo zmieniają.
Na koniec:
Jeżeli szukasz porządnej, trudnej gry KOOPERACYJNEJ i możesz poświecić jeszcze 40zł na dodatki to kupuj w ciemno. Gra dostaje 4-/5


obrazek
Merchants & Marauders
Super gra,
Co najbardziej podoba mi się?
Jest niesamowicie wciągająca, bardzo elastyczna, ponieważ istnieje wiele różnych (równie opłacalnych) strategi wygranej. Jest bardzo dobrze zrównoważona. Początkowo może się wydawać, że gra jako kupiec daje przewagę, lecz gdy pozna się dobrze grę można zauważyć, że gra jako pirat może być równie udana. Nie istnieje jeden właściwy sposób wygranej w tej grze. Gra dostaje 5/5. Wydanie jest bardzo porządne i polecam wszystkim tą jakże udaną grę.


obrazek
Czarne historie
Fajna gra imprezowa,
Gra Czarne Historie jest naprawdę udana i skomplikowana, co sprawia, że można spędzić naprawdę udane chwile z przyjaciółmi. Jest tak wciągająca, że rozwiązuje się jedną sprawę po drugiej. Niestety, niektóre sprawy są mało ekscytujące, trochę banalne. Polecam na imprezy lub jakieś wyjazdy.