PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika PolskieMlg

obrazek
Pokemon TCG: Porygon-Z-GX Box
Porygon Z-karta, która może uratować grę,
W tej recenzji skupię się na karcie GX, bo zawartość boosterów jest kompletnie losowa. Porygon Z to karta GX czyli silniejsza od normalnych (nie chodzi o typ polemona czy status ewolucyjny "basic") pokemonów, z specjalnym, dostępnym jednorazowo na grę atakiem GX. W celu zagrania tej karty potrzebujemy Porygona2 (nie GX,bo taki nawet nie istnieje), który ewoluuje z Porygona. Typ tego pokemona to normalny (zwany też "zwykłym" lub rzadziej "białym"), co oznacza, że w celu wykonania ataku potrzebna jest określona ilość energii jakiegokolwiek rodzaju. Prawdziwa zabawa zaczyna się wtedy,gdy mamy dołączoną do Porygona energię specjalną. Dzięki swojej zdolności "troubleshooting" możemy zdiscardować z niego taką energię, w celu ulexzenia PorygonaZ o 80hp. Jego atak podstawowy zadaje ogromną ilość obrażeń, jednak podpalając naszego pokemona, co skutkuje -10 hp co turę. Jego GX move "critical error" sprawia, że discardujemy 10 wybranych kart z talii i je przetasowujemy. Jest to dobre zagranie w końcowych fazach gry, gdy np. nie chcemy trafiać więcej basic pokemonów z talli. Ogólnie dobry zestaw, polecam na rozbudowę talli.

obrazek
Pokemon TCG: Sun & Moon Team Up booster
Team up- czyli szansa na wielkie DUO!,
Team up booster to booster, który wprowadza do świata pokemon nowy rodzaj kart- TAG TEAM!
Są to 2 pokemony GX (czyli posiadające jednorazowy,potężny atak) na wspólnej karcie. Takowe karty są bardzo silne,ale mają też jeden minus-po pokonaniu takich pokemonów przeciwnik pobiera 3 prize cardy (co stanowi połowę wymaganych aby wygrać!), co mocno wpływa na naszą nie korzyść. Jednak i tak są to bardzo silne pokemony, które warto mieć w talli. Oceniam booster na 4 ,ponieważ karta TAG TEAM nie jest gwarantowana w każdym z nich. Należy jednak pamiętać,że booster bez TAG TEAM'a nie jest boosterem zmarnowanym, bo może zawierać inne,pomocne karty. Polecam :)


obrazek
Binding of Isaac: Four Souls Expansion Pack
Jeżeli szukasz urozmaicenia- to masz szczęście!,
O jezu! To jest chyba jedyny sklep, oferujący ten expansion w polsce, za co należy się wielka pochwała! A do samego rozszerzenia:
Booster ten zawiera 96 kart. Mało? Nie! Dodanie tego boostera do tali sprawia, iż żadna gra nie będzie już taka sama. Dobre,zrównoważone postacie np. Guppy dają wiele frajdy, karty lootu, np credit card w ręku wroga sprawiają ,że gra jest jeszcze bardziej nieprzewidywalna, butter bean wiele razy może cię uratować (lub wkurzyć), a gb bug... jest OP. Nowym wyzwaniem jest potężny boss rush- 2 bossy które MUSISZ atakować to szansa na szybsze dostanie duszy, ale i wielkie ryzyko. Zdecydowanie polecam.


obrazek
The Binding of Isaac: Four Souls
Super gra,
Gra ma inną , lecz GENIALNĄ mechanikę niż jej komputerowy odpowiednik. Wielka pula postaci do wyboru sprawia, że rozgrywka zawsze jest bardzo urozmaicona. Duża ilość zróżnicowanych przedmiotów, kart loot'u oraz potworów dodaje element losowości, który działa zdecydowanie na plus. Jedynym minusem jest to, że gdy na początku gry dostaniemy np. godheda, to rozgrywka zmienia się w grę ze ''ścianą", jednak jest to mały szkopuł. Zdecydowanie polecam, nawet dla osób, które z grą nie miały styczności. Niecierpliwie czekam, aż będzie dostępny do kupienia booster pack :)

obrazek
Minecraft. Podręcznik podboju Netheru i Kresu
Książka, która znajdzie miejsce w biblioteczce każdego gracza MC,
Jestem mile zaskoczony nabytą książką , zawiera bardzo pomocne wskazówki w poruszaniu się po wymiarach Nether i End. Dzięki niej uniknąłem wiele zgonów w tych światach. Wskazówki, porady i opisy są bardzo klarownie napisane. Są tam np. pomysły na obronę portalów do danych wymiarów i sposoby ich zbudowania lub znalezienia. Gorąco polecam każdemu, kto ma zamiar udać się do następujących wymiarów.

obrazek
Pokemon: Mythical Collection Box - Genesect
Jeden z najlepszych booster packów jakie kupiłem,
Zdecydowanie polecam kupienie tego booster packa. Niska jak na booster packi ( i to limitowane!) cena już zachęca do kupienia. Limitowana, holograficzna karta dorzucana w prezencie jest bardzo mocna, a jest to pokemon podstawowy. Serce zestawu, czyli 2 boostery jak to boostery- mogą zawierać kicz, przeciętniaki lub TOTALNIE odjechane karty. Miłym bonusem jest przypinka, która została wykonana bardzo estetycznie i starannie. Oprócz tego mamy kod do wersji cyfrowej gry, które dodaje właśnie taki booster. Super prezent dla każdego fana Pokemon 5/5.