PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika PawełKaczm

obrazek
Geekbox
Pudełeczka naprawdę godne uwagi,
Na początek kupiłem jeden komplet, aby sprawdzić ile to jest warte. Po pierwszym wrażeniu, że plastik nie jest dosłownie twardy jak w opakowaniach do żywności (w sumie cena też jest inna) to miałem mieszane uczucia. Jednak, gdy zacząłem umieszczać w nich znaczniki, żetony, kostki do różnych gier to okazało się, że to bardzo dobre praktyczne i kompaktowe rozwiązanie. W opisie produktu jest mowa o tym, że może zastąpić woreczki strunowe i to jest prawdą, nawet zajmują w nich mniej miejsca! Ponadto naprawdę sporo się w nich mieści.
Aktualnie dokupuję drugi zestaw tych boxów, bo w nich można trzymać naprawdę sporo rzeczy: żetony do SW Przeznaczenie, kostki do X-Winga i innych gier, tak samo znaczniki.
Jak masz problem z trzymaniem swojej kolekcji albo po prostu chcesz zrobić porządek ze swoimi grami i rzeczami do nich to jest to naprawdę dobry wybór. Polecam :)


obrazek
X-Wing Gra Figurkowa - Zestaw Podstawowy
Starter z poprzedniej edycji, ale dalej warty uwagi,
Jest to starter do pierwszej edycji gry X-Wing. Jest to dobry wybór dla osób, które nie wiedzą czy chcą grać w takie gry czy nie (w sumie tanio obecnie wychodzi), jak ktoś chce być na bieżąco i grać w drugą edycję to również będzie dobry wybór, bo dostajemy 3 statki, komplet kostek oraz miarki do wykonywania manewrów, reszta jest już niestety nieaktualna. Dwa najtańsze statki kosztują drożej od tego zestawu, a dodatkowe kostki ze statkiem również. Jak chcesz wejść w świat X-Winga to możesz kupić ten starter (taniej wyjdzie) zamiast nowego albo możesz go kupić dodatkowo (wtedy zamiast 3 statków do latania masz 6) plus drugi komplet kostek. Jak ktoś się wciągnie to dodatkowe kostki do późniejszych statków (dodatków) trzeba będzie i tak dokupić. Moim zdaniem zestaw wart uwagi i polecam go naprawdę dopóki jeszcze można go kupić.