PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika Odyseusz

obrazek
Rummikub
bardzo grywalna,
Po grywaniu w Remika dowiedziałem się, że jest podobna gra kafelkowa Rummikub. Grywalność ze względu na możliwość kombinacji jest bardzo duża, a sama ilość kombinacji ułożenia kafelek jest ogromna co prowadzi do tego, że nasz mózg się zaczyna przegrzewać.

Prawdziwa zabawa zaczyna się jak jest więcej niż 2 graczy. Teraz trochę żałuję, że nie wziąłem wersji dla 6 graczy, gdyż zabawa jest przednia.

Polecam tą gre praktycznie dla wszystkich. Jeżeli dzieci już posiadły umiejętność strategicznego myślenia i przewidywania ruchów przeciwnika to jest to gra dla nich, gdyż bardzo rozwija umysł i logiczne myślenie.

Pozdrawiam.


obrazek
6 bierze!
,
Grę przyniósł kolega i po paru rozgrywkach postanowiłem zamówić. Rodzinka podchodziła negatywnie do karcianki aż do pierwszego rozdania.
Każde kolejne rozdanie przynosi ze sobą ogromną dozę emocji jak i niecierpliwości, która karta zostanie zagrana przez przeciwników.
Gra posiada duży współczynnik losowości co daje bardzo dużo frajdy przy każdym kolejnym rozdaniu.

Mogę gorąco polecić ten tytuł, gdyż gra nie posiada skomplikowanych zasad a daje sporo radości, nie mniej jednak wymaga większego skupienia przy opracowywaniu swojej taktyki do zwycięstwa.