PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika Monka27

obrazek
Time's Up! Celebrity 2
fantastyczna,
Gra zachwyciła tak towarzystwo, że wróciliśmy z wyjazdu bez gry :( zostawiliśmy ją w prezencie, a sami po powrocie kupiliśmy drugi egzemplarz :)
Gra w stylu kalamburów z dodatkowymi uatrakcyjnieniami. Wciąga bardzo. Nie nudzi się przy tym nikomu, ponieważ w każdą rozgrywkę zaangażowany jest każdy z grających.
Powoduje niekontrolowane wybuchy śmiechu, a nawet płaczu ze śmiechu.
Polecam każdemu.


obrazek
Party Time
super na imprezę ,
Fajna gra imprezowa, przy której jest dużo śmiechu, ale i kłótni... :) pozytywnych oczywiście. Połączenie kalamburów, quizu, z rymowaniem i wymyślaniem słów było pomysłem trafionym w dziesiątkę. Są jednak w grze denerwujące rzeczy :) Wg mnie najbardziej denerwująca jest kategoria słów na tą samą literę. Jak stanęliśmy raz na polu i wybraliśmy literę Ś, czy później U/Ó to ciężko było pójść dalej. Polecam grę wszystkim, nawet tym osobom, które nie lubią kalamburów.

obrazek
Mafia
emocje, emocje, emocje,
Fajna gra na imprezę w dużej ilości jeszcze niezbyt wypitych osób :) Granie w bardziej wypitym towarzystwie prowadzi do strasznych kłótni i oszukiwania :) Sprawdzone, po którejś z kolei grze doszło prawie do jednego rozwodu :). Ogólnie super gra dla niestety większej ilości osób na imprezie. Przy mniejszej ilości osób gra nie ma sensu. Duży pozytyw gry to to, że możemy w całkiem obcym towarzystwie poprzez tą grę poznać się nawzajem i współpracować z mało jeszcze znanymi sobie osobami. Podsumowując dobra gra na rozkręcenie imprezy. :)

obrazek
Nogi Stonogi
Super,
Gra bardzo fajna, nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Proste zasady.
Moje dzieciaki bardzo lubią w to grać. Najbardziej lubią podbieranie nam nóg stonogi :)
Moja córka zaczęła z nami grać w tę grę mając trochę niewiele ponad 3 lata, oczywiście z delikatną naszą pomocą :) Gra uczy dzieciaki między innymi liczyć, ale i myśleć co tu zrobić, żeby podebrać rodzicom nogi.


obrazek
Dzień i Noc
polecam każdemu,
Moje dzieci grają w tę grę dość często. Gra bardzo rozwijająca i ucząca myślenia. Mniejsze dzieci są przeszczęśliwe, że udało im się odtworzyć dany wzór. Poza elementem edukacyjnym i rozwojowym moim dzieciom służy ona również do zabawy. Kolorowe klocki są trwałe i w wesołych kolorach. Służą im do budowania konstrukcji w połączeniu z innymi klockami również poza grą. Zanim daliśmy ją dzieciom sami przeszliśmy wszystkie poziomy gry i wcale nie było to takie proste jak się wydaje. Moje dzieci ułożyły wszystko znacznie szybciej niż my. :)