PROFIL
Historia recenzji i ocen użytkownika Jeremy

obrazek
Scrabble
Fajna,
Gra polegająca na układaniu wyrazów w taki sposób jak w krzyżówkach. Układany wyraz musi się krzyżować z istniejącym już na planszy wyrazem. Za każdą użytą literę otrzymujemy punkt. Dodatkowe punkty otrzymujemy za zakrycie specjalnie oznaczonych pól. Gra dzięki której nie tylko spędzimy miło czas ale również sporo się nauczymy.

obrazek
Smażone robaki
O.K.,
Szybka gra polegająca na zebraniu jak największej liczby robaków. Na każdym klocku umieszczona jest liczba oraz robaki. Gracz rzuca wszystkimi kostkami a następnie decyduje które kostki odkłada

obrazek
Osadnicy z Catanu (edycja drewniana)
Przyjemna,
Przyjemna gra, w którą można grać nawet kilka razy dziennie. Dzięki dowolności w układaniu planszy i początkowemu rozmieszczeniu elementów za każdym razem wydaje nam się, że gramy w inną grę. Instrukcja jest bardzo dokładna co sprawia, że nie można popełnić błędów w grze. Polecam!!!

obrazek
Ticket to Ride: USA 1910
Ekstra,
Świetny dodatek do \"Ticket to Ride\" dający nowe możliwości w grze. Pudełko zawiera tylko karty także trzeba mieć podstawową wersję gry żeby z niego skorzystać. Na szczęście firma wpadła na pomysł, aby karty zrobić w standardowym rozmiarze co znacznie ułatwia grę. Jeżeli ktoś z Was ma i lubi grać w \"Ticket to Ride\" to polecam dokupić ten dodatek a Wasza gra zmieni się nie do poznania i to na lepsze. Polecam wszystkim miłośnikom \"POCIĄGÓW\".

obrazek
UNO
,
Bardzo fajna gra zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Należy pozbyć się wszystkich kart dopasowując wyrzucaną kartę do poprzednika kolorem lub \"figurą\" a mając ostatnią na ręku trzeba krzyknąć UNO. Szybka akcja gry sprawia, że nie ma możliwości znudzenia się nią. POLECAM!!!

obrazek
Uno Spin
Super,
Fajne rozszerzenie gry UNO, która została wzbogacona o koło. Jeżeli poprzedni gracz rzuci Ci \'kartę z kółkiem\" musisz nim zakręcić a tam czekają na Ciebie niespodzianki zarówno fajne jak i nie (np. wyrzucasz wszystkie karty jednego koloru lub bierzesz z kupki dopóki nie będzie określonego koloru). POLECAM wszystkim a w szczególności dotychczasowym miłośnikom UNO.

obrazek
Abalone
O.K.,
Całkiem fajna gra dla 2 osób (niestety). Polega na zepchnięciu kul przeciwnika z planszy pamiętając o zasadach obowiązujących w grze (np. przepychać można tylko jeżeli masz w rzędzie więcej kulek niż przeciwnik, jednakże nie więcej niż 3 - wtedy nie można się ruszyć). Ogólna ocena 3 ponieważ pod koniec gry powoli się nudzi.

obrazek
Blokus (Granna)
Bardzo fajna,
Bardzo fajna gra, w którą można grać zarówno w domu jak i w podróży (dzięki konstrukcji planszy, z której nie wypadają klocki). Każdy gracz ma taką samą ilość klocków (różnych kształtów), których należy się pozbyć układając je na planszy w taki sposób, aby zablokować ruchy przeciwnikowi. POLECAM!!!

obrazek
Ticket to Ride
***Rewelka***,
Moja ulubiona gra. Polega na \"dojechaniu\" od jednego do drugiego miasta (trasy losujemy wcześniej) za pomocą posiadanych wagoników. Za każdą \"zrobioną\" trasę otrzymujemy punkty. Za trasę, której nie zrobimy odejmujemy sobie punkty. Po \"zrobieniu\" wszystkich tras możemy dobrać kolejne, jednakże trzeba pamiętać, że każdy ma ograniczona ilość wagoników. Polecam wszystkim, a jak trasy poznamy już na pamięć można dokupić rozszerzenie.